Ši dvikova buvo istorinė vartininkui Ikerui Casillasui, kuris Ispanijos rinktinės garbę gynė rekordinį 127-ą kartą ir taip pagerino ankstesnį geriausią pasiekimą, priklausiusį Andoniui Zubizarretai (126 mačai.)

Tačiau jau 31 minutę I. Casillasui šventė apkarto - jis, rizikingai bandydamas savo baudos aikštelėje apsivaryti varžovų puolėją Randallą Brenesą, itin šiurkščiai suklydo, prarado kamuolį ir leido pelnyti įvartį.

Dar po 13 min. gražiu tolimus smūgiu rezultatą padvigubino Joelis Campbelas.

Du įvarčius pirmame kėlinyje praleidęs I. Casillasas po pertraukos buvo pakeistas Victoru Valdesu. Šis antrame kėlinyje savo vartus išsaugojo sausus, o ispanai dviem įvarčiais iš arti pasiekė lygiąsias.

Primename, kad savaitgalį Londono „Wembley“ stadione vykusiame susitikime ispanai 0:1 (0:0) nusileido Anglijos futbolininkams.