PSG svečiuose 3:1 palaužė Gengano EA ekipos pasipriešinimą, nors po pirmojo kėlinio ir atsilikinėjo 0:1.

53-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Neymaras, o rungtynių pabaigoje viską išsprendė tik antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Kylianas Mbappe.

Prancūzas 82-ąją minutę išvedė svečius į priekį, o 90-ąją minutę sudavė varžovams ir galutinį smūgį pelnydamas dar vieną įvartį.

Talentingasis puolėjas tuo pačiu užfiksavo 45 metus Prancūzijos čempionate neregėtą pasiekimą – per savo karjerą „Ligue 1” jis įmušė jau 30 įvarčių, nors yra jaunesnis nei 20 metų.

Pasaulio pirmenybėse žibėjusiam ir čempionu tapusiam devyniolikmečiui prancūzui 20 metų sueis šių metų gruodį.