Savaitės viduryje UEFA Čempionų lygoje 4:0 sutriuškinę „Malmo“ ekipą šeiminininkai nesnaudė ir vietiniame fornte: jie savo įvarčių sąskaitą atidarė jau 8-ą minutę, kai tiksliu tolimu šūviu pasižymėjo Masonas Mountas.

Netrukus jo pėdomis pasekė Callumas Hudsonas-Odoi (18 min.) ir Reece`as Jamesas (42 min.).

Antrame kėlinyje „Chelsea“ savo spaudimo nemažino ir skirtumas toliau augo: 57 min. įvartį pelnė Benas Chilwellas, o 62-ą min. kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė Maximillianas Jamesas Aaronsas.

Vos po kelių akimirkų, 65-ą minutę, svečiai liko mažumoje, nes raudoną kortelę užsidirbo gynėjas Benjaminas Gibsonas.

Pačioje mačo pabaigoje „hat-tricką“ įformino dublį pridėjęs M. Mountas – 84 min. iš 11 m baudinio ir 90+1 min..

„Chelsea“ su 22 taškais žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje, o „Norwich City“ vos su 2 taškais žengia pats paskutinis, 20-as.