Nors teisėjas antrame kėlinyje pridėjo net 7 minutes, žiūrovai įvarčių taip ir neišvydo – 0:0.

Vėliausiai pasibaigusiame susitikime čempionato lyderė „Valencia“ komanda namie atėmė taškus iš nugalėtojos titulą ginančios „Barcelona“ ekipos – rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.

Valensijos futbolininkai dukart veržėsi pirmyn, bet svečiams dusyk pavyko išlyginti santykį.

Statistika

„Valencia“ – „Barcelona“ 2:2

„Valencia“: Eric Abidal (12 min. į savo vartus), Pablo Hernandez (23 min.).

„Barcelona“: Pedro Rodriguez (14 min.), Francesc Fabregas (77 min.).

90+1 min. iš aikštės pašalintas Jordi Alba („Valencia“).

Madrido „Atletico“ – Chichono „Sporting“ 4:0

„Atletico“: Alberto Lora (27 min. į savo vartus), Alvaro Dominguezas (68 min.), Radamelis Falcao (72 ir 81 min.).

„Malaga“ – Bilbao „Athletic“ 1:0

„Malaga“: Santi Cazorla (62 min.).

Madrido „Rayo Vallecano“ – Valensijos „Levante“ 1:2

„Rayo Vallecano“: Raul Tamudo (72 min. 11 m b.).

„Levante“: Valmiro Lopez (10 min.), Sergio Ballesteros (29 min.).

78-ą min. iš aikštės pašalintas Pedro Botelho („Rayo Vallecano“).

Santandero „Racing“ – Madrido „Real“ 0:0

Ispanijos futbolo čempionato turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)