Katalonai svečiuose atsitiesė po 12-ąją minutę praleisto įvarčio ir Luiso Suarezo bei Ousmanne'o Dembele smūgių antrajame kėlinyje dėka 2-1 palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“.

Savo žaidimo neatrandanti Madrido „Atletico“ komanda namie 1-1 sužaidė su „Eibar“. Svečiai mušė 87-ąją minutę, tačiau per pridėtą laiką lygiąsias išplėšė devyniolikmetis Borja Garcesas.

Tik lygiosiomis tenkinosi ir Madrido „Real“ futbolininkai, kurie svečiuose 1-1 pasidalino po tašką su Bilbao „Athletic“. 32-ąją minutę pasižymėjo Ikeras Muniainas, o 63-ąją rezultatą lygino Isco.

Lygiosios užfiksuotos ir Valensijoje, kur vietos „Valencia“ 0-0 sužaidė su Sevilijos „Real Betis“.