„Real“ futbolininkai jau pirmame kėlinyje du kartus nuginklavo varžovų vartininką: 12 min. smūgiu galva pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, kuris vėliau susižeidė, o 36 min. – jį pakeitęs Jese Rodriguezas.

Dar anksčiau, jau 8 min., keitimo prireikė ir traumą patyrusiam gynėjui Sergio Ramosui.

Nuostolių neišvengė ir „Sevilla“, kuri po susidūrimo su Karimu Benzema neteko savo pagrindinio vartininko Beto, išvežto į ligoninę.

80 min. svečių puolėjas Iago Aspas sušvelnino skirtumą, tačiau tai buvo ir viskas, ką atvykėliai iš Sevilijos pasiekė sostinėje.

Po šios pergalės „Real“ (54 tšk.) prieš antroje vietoje žengiančią „Barceloną“ (50 tšk.) pirmauja keturiais taškais.

Rungtynės:

Madrido „Real“ 2 – 1 „Sevilla“
12' [1 – 0] James Rodriguez
36' [2 – 0] Jese Rodriguez
80' [2 – 1] Iago Aspas

20Levante21371113:3716

Tuo metu Vokietijos „Bundesligoje“ ir toliau neatpažįstama yra Dortmundo „Borussia“. Juergeno Kloppo auklėtiniai 19-tojo turo mače namuose 0:1 (0:1) nusileido „Augsburg“ komandai ir liko paskutinėje turnyro lentelės vietoje.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 50 minutę, kai tikslus buvo Raulis Bobadilla.

„Borussia“ galėjo išplėšti bent lygiąsias, bet taip ir neišnaudojo nė vienos sukurtos progos bei to, kad varžovai nuo 63 min. žaidė be iš aikštės pašalinto Christopho Jankerio.

Rungtynės:

Dortmundo „Borussia“ 0 – 1 „Augsburg“
50' [0 – 1] Raul Bobadilla

63' Christoph Janker („Augsburg“) parodyta raudona kortelė

FC „Koln“ 0 – 0 „Stuttgart“

Berlyno „Hertha“ 0 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“
50' [0 – 1] Stefan Kiessling

„Hoffenheim“ 1 – 2 Brėmeno „Weder“
8' [0 – 1] Franco Di Santo
34' [1 – 1] Ermin Bicakcič
52' [1 – 2] Philipp Bargfrede

„Paderborn“ 0 – 3 „Hamburger“
2' [0 – 1] Rafael van der Vaart
72' [0 – 2] Marcell Janen
90' [0 – 3] Zoltan Steber