21 minutę Katalonijos ekipą į priekį išvedė dar penktadienį po teismą vaikštinėjęs komandos lyderis Lionelis Messi. Tačiau po aštuonių minučių „Barcelona“ buvo priversta pakeisti mačo tęsti negalėjusį Lionelį.

Bet ir be jo Barselonos ekipos futbolininkai sezono starte iškovojo septintą pergalę iš tiek pat galimų. 56 minutę pergalę įtvirtino po Cesco Fabregaso perdavimo pasižymėjęs Adriano.

Paskutiniame šeštadienio mače, kuris Lietuvos laiku baigėsi jau sekmadienį, Madrido „Real“ klubas namuose 0:1 pralaimėjo kitai Ispanijos sostinės ekipai „Atletico“. Būtent pastaroji ekipa, o ne „Real“ kol kas yra pagrindinis „Barcelona“ varžovas Ispanijos pirmenybėse.

Trečią vietą užimantis „Real“ patyrė pirmą pralaimėjimą čempionate, tuo tarpu „Atletico“, kaip ir „Barcelona“, įsirašė septintą pergalę iš eilės.

„Real“ klubo neišgelbėjo ir jo gretose žaidę du brangiausi pasaulio futbolininkai - Garethas Bale'as ir Cristiano Ronaldo. Vienintelį Madrido derbio įvartį 11 min. „Atletico“ ekipai pelnė Diego Costa.

„Almeria“ 0-2 „Barcelona“

21' [0-1] Lionel Messi
56' [0-2] Adriano

Madrido „Real“ 0-1 Madrido „Atletico“

11' [0-1] Diego Costa

„Valencia“ 1-0 „Rayo Vallecano“

37' [1-0] Jonas

„Real Sociedad“ 1-1 „Sevilla“

18' [0-1] Jairo
66' [1-1] Antoine Griezmann
85' Cala („Sevilla“) parodyta raudona kortelė