Pirmas įvartis krito 23-ą minutę, kai po Angelio Di Maria atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė penktadienį „Auksinį batelį” atsiėmęs C. Ronaldo.

Visgi 31-ą minutę I. Balde rezultatą išlygino, kai svečiai netikėtai užklupo „Real” ekipą greitai įžaidę baudos smūgį. Tiesa, jau po trijų minučių „Real” ekipai pranašumą grąžino gynėjas Pepe.

40-ą minutę įvarčių galėjo džiaugtis ir „karališkojo” klubo puolėjas G. Higuainas. Pastarasis futbolininkas baudos aikštelėje suklaidino varžovą ir puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Antrame kėlinyje, 54-ą minutę, už pražangą prieš Mesutą Ozilą raudoną kortelę gavo Eneko Satrustegui. Negana to, buvo skirtas 11 metrų baudinys į svečių vartus, kurį realizavo C. Ronaldo.

Dar po keturių minučių C. Ronaldo jau džiaugėsi „hat-trick'u”, kuomet po Alvaro Arbeloa perdavimo tiksliu smūgiu galva nepaliko jokių šansų vartų sargui Andresui Fernandezui.

Kiek vėliau krito dar du įvarčiai. Abu juos madridiečiams pelnė puolėjas K. Benzema, kuris mačą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Barcelona” klubas Ispanijos pirmenybėse prarado du taškus. Ispanijos čempionė vos išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Bilbao „Athletic” komandai, su kuria sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1). Baskai du kartus pirmavo, o katalonai abu sykius lygino skirtumą. Išgelbėti tašką pavyko Lioneliui Messi 90-ą minutę.

Rezultatas:

„Real” 7 - 1 „Osasuna”

23' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
31' [1 - 1] Ibrahima Balde
34' [2 - 1] Pepe
40' [3 - 1] Gonzalo Higuain
54' [4 - 1] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
58' [5 - 1] Cristiano Ronaldo
63' [6 - 1] Karim Benzema
81' [7 - 1] Karim Benzema

54' Eneko Satrustegui („Osasuna”) - raudona kortelė

Bilbao „Athletic” 2 - 2 „Barcelona”

20' Ander Herrera [1 - 0]
24' Cesc Fabregas [1 - 1]
80' Gerard Pique [2 - 1] („Barcelona”, į savo vartus)
90' Lionel Messi [2 - 2]

90' Fernando Amorebieta („Athletic”) - raudona kortelė

„Granada“ 0 - 0 Santandero „Racing“

88' Gerardo Osten Ariel Nah („Racing“) - raudona kortelė

„Zaragoza“ 2 - 2 Chichono „Sporting“

28' Alberto Botia [1 - 0] („Sporting“, į savo vartus)
30' David Barral [1 - 1]
43' David Barral [1 - 2]
90' Helder Postiga [2 - 2]

Madrido Rayo Vallecano 4 - 0 San Sebastijano „Real Sociedad“

12' Piti [1 - 0]
49' Michu [2 - 0]
62' Michu [3 - 0]
73' Roberto Trashorras [4 - 0]

11' Inigo Martinez („Real Sociedad“) - raudona kortelė

Barselonos „Espanyol“ 0 - 0 „Villarreal“

75' Juan Forlin („Espanyol“) - raudona kortelė

Madrido „Getafe“ 3 - 2 Madrido „Atletico“

30' Radamel Falcao [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
40' Abdelaziz Barrada [1 - 1]
49' Michel [2 - 1]
80' Alvaro Dominguez [2 - 2]
83' Diego Castro [3 - 2]