„Real“ šiame mače į priekį išsiveržė 6-ą minutę, kai po Karimo Benzema atlikto perdavimo tiksliu bei stipriu smūgiu svečių vartininką nuginklavo puolėjas iš Argentinos Gonzalo Higuainas.

„Karališkasis“ klubas savo pervarą padvigubino 32-ą minutę, kuomet po Kaka perdavimo Cristiano Ronaldo išbėgo vienas prieš vartininką ir nepaliko jam šansų atremti smūgį. Sužaidus dar aštuonias minutes krito dar vienas įvartis į svečių komandos vartus. Šį kartą po Xabi Alonso atlikto perdavimo Karimas Benzema perkėlė kamuolį per vartininką Claudio Bravo ir pelnė savo įvartį. Tiesa, 41-ą minutę Xabier Prieto puikiu smūgiu rezultatą sušvelnino - 3:1.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo dar vienu „Los Blancos“ įvarčiu, kai 49-ą minutę po saugo Sami Khedira atlikto perdavimo antrą įvartį šiame mače pelnė puolėjas K. Benzema. Galutinis taškas šiame mače buvo padėtas 56-ą minutę, kai kontratakos metu G. Higuainas pažeme skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o jį į vartus vienu lietimu nukreipė Ronaldo.

Tuo metu FC „Barcelona“ ekipa svečiuose susitiko su „Mallorca“ komanda ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0 (1:0), nors nuo 57 minutės žaidė mažumoje.

Katalonams po įvartį per kėlinį pelnė Alexis Sanchezas ir Gerardas Pique.

„Real“ 5 - 1 „Real Sociedad“
6' [1 - 0] Gonzalo Higuain
32' [2 - 0] Cristiano Ronaldo
40' [3 - 0] Karim Benzema
41' [3 - 1] Xabier Prieto
49' [4 - 1] Karim Benzema
56' [5 - 1] Cristiano Ronaldo

„Mallorca“ 0 - 2 FC „Barcelona“
25' [0 - 1] Alexis Sanchez.
79' [0 - 2] Gerard Pique
57' Thiago Alcantara („Barcelona“) parodyta raudona kortelė.

„Getafe“ 3 - 1 CF „Valencia“
5' [0 - 1] Roberto Soldado
12' [1 - 1] Pedro Rios
24' [2 - 1] Miku
30' [3 - 1] Bruno Saltor (į savo vartus).