Į pirmąjį devintuką pakilo dar trys namuose žaidusios ekipos: "Mallorca" po permainingos kovos įveikė "Getafe", per paskutinį pusvalandį "Levante" pasipriešinimą palaužės "Zaragoza" ekipa, o "Racing Santander" klubas įrodė savo pranašumą prieš "Valladolid".

Antroje vietoje žengęs "Villareal" pralaimėjo antroje turnyro lentelės dalyje esančiai "Osasuna" vienuolikei.

Iš svečių laimėjo tik dar vieną nesėkmę patyrusią "Sevilla" komandą įveikęs La Korunjos "Deportivo" klubas, o du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Murcia" 0 - 0 "Betis"

"Osasuna" 3 - 2 "Villarreal"

22' [1 - 0] Javi Venta (į savo vartus)

21' [1 - 1] Giuseppe Rossi

34' [2 - 1] Dady

37' [2 - 2] Diego Godin

80' [3 - 2] Javi Garcia

89' Josetxo Romero, 90' Ricardo Lopez (abu "Osasuna") pašalinti iš aikštės.

"Real" 2 - 0 "Recreativo"

73' [1 - 0] Ruud van Nistelrooy

90' [2 - 0] Gonzalo Higuain

"Sevilla" 0 - 1 "Deportivo"

73' [0 - 1] Ivan Sanchez Riki

"Barcelona" 3 - 0 "Atletico"

15' [1 - 0] Deco

19' [2 - 0] Lionel Messi

89' [3 - 0] Xavi

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Almeria"

32' [1 - 0] Joseba Etxeberria

62' [1 - 1] Felipe Melo

43' Asier del Horno ("Athletic") pašalintas iš aikštės.

"Zaragoza" 3 - 0 "Levante"

63' [1 - 0] Sergio Garcia

72' [2 - 0] Ricardo Oliveira

82' [3 - 0] Ricardo Oliveira

"Mallorca" 4 - 2 "Getafe"

2' [0 - 1] Francisco David Sousa

47' [0 - 2] Francisco David Sousa

53' [1 - 2] Ariel Ibagaza (11m.)

70' [2 - 2] Juan Arango

78' [3 - 2] Juan Arango

90' [4 - 2] Ivan Ramis

60' Guillermo Pereyra ("Mallorca") pašalintas iš aikštės.

"Racing Santander" 2 - 0 "Valladolid"

53' [1 - 0] Euzebiusz Smolarek

89' [2 - 0] Mohammed Tchite

90' Joseba Llorente ("Racing") pašalintas iš aikštės.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)