„La Romareda“ stadione susitiko šeimininkai „Zaragoza“ futbolininkai ir FC „Barcelona“ klubas. Rungtynių pradžioje svečiams nesisekė perimti iniciatyvos ir kurti pavojingų progų, o vienos kontratakų metu „Zaragoza“ saugas Angelis Lafita įsiveržė į baudos aikštelę ir buvo nugriautas varžovų vartininko bei uždirbo savo komandai galimybę įmušti įvartį 11 metrų baudinį - tačiau nevykusį Carloso Arandos smūgi Victoras Valdesas atrėmė ir išgelbėjo savo komandą nuo nemalonumų.

Vis dėlto itin užsivedusiems „Zaragoza“ vyrams netrukus pavyko pasižymėti: 30 min. tas pats C. Aranda išpirko savo kaltę ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą - 1:0. Katalonai nepasimetė ir stengėsi kuo skubiau pakreipti rungtynių eigą savo naudai. 36-ąją minutę Carlesas Puyolis po itin apmaudžios varžovų vartininko klaidos rezultatą išlygino, o dar po kelių akimirkų puikų įvartį pelnė ir Lionelis Messi - 2;1.

„Zaragoza“ problemos tuo nesibaigė, nes prieš pat ilgąją pertrauką Abrahamas Minero gavo antrą geltoną kortelę ir paliko savo komandos draugus žaisti dešimtyje.

Antrame kėlinyje svečiai kontroliavo žaidimą ir toliau bandė padidinti savo persvarą, tačiau įvarčiai krito tik rungtynių pabaigoje: 86 min. Alexis Sanchezas buvo pargriautas varžovų baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinį realizavo L. Messi, o 90 min. tašką rungtynėse padėjo Pedro, kai po gražios kombinacijos su tuo pačiu L. Messiu gavo kamuolį prie pat varžovų vartų ir iš kelių metrų nuginklavo varžovų vartininką - 4:1.

Po šios pergalės, kuri buvo jau devinta iš eilės šalies pirmenybėse, „Barcelona“ savo atsilikimą nuo pirmaujančios Madrido „Real“ ekipos sumažino iki 3 taškų. Tiesa, madridiečiai turo mačą žais sekmadienį - jie „Santiago Bernabeu“ stadione priims CF „Valencia“ atstovus.