„Mėlynieji“ svečiuose 3-1 nugalėjo „Brighton“ vienuolikę, kuri antrajame kėlinyje lygino rezultatą, tačiau lygų rezultatą išsaugojo kiek mažiau nei dvi minutes.

23-ąją minutę „aristokratus“ į priekį išvedė Jorginho 11 metrų baudinys, bet 54-ąją minutę pusiausvyrą atstatė Leandro Trossardas.

Vis dėlto jau 56-ąją minutę įspūdingu tolimu smūgiu į vartų kampą pasižymėjo gynėjas Reece‘as Jamesas, o 66-ąją minutę „Chelsea“ persvarą padvigubino kitas gynėjas Kurtas Zouma.

53 milijonus eurų kainavęs puolėjas Timo Werneris žaidė visas 90 minučių, o beveik 80 milijonų eurų atsiėjęs saugas Kai Havertzas – iki 80-osios minutės.