Meksikiečiai jau 2-ą minutę pirmavo po Arturo Gonzaleso smūgio. Tik antro kėlinio 74-ą min. Derikui pavyko išlyginti rezultatą, o Jese pergalę išplėšė 90-ą minutę.

Kitame mače Uzbekistanas kiek netikėtai 3:1 (1:1) nugalėjo Graikiją. Uzbekams nuolat priklausė iniciatyva ir jie laimėjo pelnytai. Du įvarčius nugalėtojai pelnė iš 11 metrų baudinių.

Vakare Lietuvos laiku savo aštuntfinalio rungtynes žaidė Nigerija Urugvajus ir Prancūzija - Turkija. Pergales šventė urugvajiečiai ir prancūzai.

Ispanija U20 2 - 1 Meksika U20

2' Arturo Gonzales [0 - 1]
74' Derik [1 - 1]
90' Jese [2 - 1]

Graikija U20 1 - 3 Uzbekistanas U20

26' Abbosbek Machstalijev [0 - 1]
33' Konstantinos Stafylidis [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
61' Igor Sergejev [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
83' Sardor Rachmanov [1 - 3] (iš 11 metrų baudinio)

60' Dimitrios Kourmpelis (Graikija) - raudona kortelė
86' Boburbek Juldašov (Uzbekistanas) - raudona kortelė

Nigerija U20 1 - 2 Urugvajus U20

65' Nicolas Lopez [0 - 1]
69' Kayode [1 - 1]
84' Nicolas Lopez [1 - 2]

41' Shenu (Nigerija) - raudona kortelė

Prancūzija U20 4 - 1 Turkija U20

19' Geoffrey Kondogbia [1 - 0]
34' Jean-Christophe Bahebeck [2 - 0
68' Yaya Sanogo [3 - 0]
74' Jordan Veretout [4 - 0]
77' Sinan Bakis [4 - 1]