„Tokie tarptautiniai turnyrai turi ypatingą svarbą. Vaikai auga tiek kaip talentai, tiek socialine prasme. Tokie turnyrai vaikams yra didžiulė šventė, o žmonėms, kurie sukuria tokią šventę – didžiausia pagarba. Pamenu, kai pats buvau vaikas, tarptautinių turnyrų laukdavome kaip kažko ypatingo“, - pasakojo D. Šemberas.

Dėl apdovanojimų savaitgalį Vilniuje grūmėsi šešiamečiai, septynmečiai ir aštuonmečiai.

Jauniausiųjų grupėje net dvi komandos iš Lietuvos lipo ant prizininkų pakylos. Vilniaus futbolo mokykla „Ateitis“ iškovojo trečią vietą, Kauno rajono „Girionių“ ekipa liko antra, o nugalėtojų taurė atiteko „Minsk“ (Baltarusija) klubui.

2006 metų gimusių vaikų grupėje po dramatiškos kovos finalą laimėjo „Babite“ (Latvija) ekipa, 6:5 palaužusi „Minsk“. Trečioji vieta atiteko dar vienai baltarusių ekipai Minsko „Dinamo“.

Aštuonmečių grupės finale susitiko Minsko „Dinamo“ ir Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) jaunieji auklėtiniai. Baltarusių klubas lemiamą susitikimą laimėjo 2:0. Kovoje dėl trečiosios vietos „Minsk“ ekipa 3:1 nugalėjo Rygos „Skonto“ (Latvija).

Kitą savaitgalį „Sportimos“ manieže įvyks keturiolikmečių kovos. Tarp dalyvių bus ir Maskvos CSKA (Rusija) bei Borisovo „Bate“ (Baltarusija) klubų auklėtiniai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)