Aikštės šeimininkai įtikinamai pirmavo pirmo kėlinio 2:0, bet per anksti nusiramino. Svečiai antrame kėlinyje išlygino rezultatą. Tik pratęsimo metu „Genoa“ futbolininkai įrodė savo pranašumą dar dviem įvarčiais, o patys praleido tik vieną. Du kartus pasižymėjo makedonas Goranas Pandevas.

Aštuntfinalyje genujiečių varžovas Romos „Lazio“ klubas.

Kiek vėliau prasidėjusiame susitikime „Bologna“ ekipa savo aikštėje jėgas išbando su „Verona“ futbolininkais, sutriuškino priešininkus 4:0 (2:0) ir iškovojo kelialapį į pusfinalį. Bolonijos komandai du įvarčius pelnė prancūzas Anthony Mounier (39-ą ir 86-ą min.), po vieną sykį pasižymėjo Frederico Di Francesco (31-ą) ir švedas Emilis Krafthas (90-ą min.).

„Bologna“ klubo varžovė aštuntfinalyje bus Milano „Inter“ ekipa.

„Genoa“ (A)*** 4 – 3 „Perugia“ (B), – po pratęsimo.

3' Giovanni Simeone [1 - 0]
37' Goran Pandev [2 - 0]
53' Rolando Bianchi [2 - 1]
63' Jean Armel Drole [2 - 2]
100' Goran Pandev [3 - 2]
116' Nikola Ninkovič [4 - 2]
120+1' Francesco Di Nolfo [4 - 3]

120+1' Stefano Guberti („Perugia“) – raudona kortelė

„Bologna“ (A) 4 – 0 „Verona“ (B).2 kėl.

31' Federico Di Francesco [1 - 0]
39' Anthony Mounier [2 - 0]
86' Anthony Mounier [3 - 0]
90' Emil Krafth [4 - 0]