Vos du taškus per pastaruosius keturis turus iškovojusi ketvirtą vietą užimanti „Arsenal“ komanda turi 64 taškus. Šeštą pergalę iš eilės iškovoję „Everton“ futbolininkai dabar atsilieka vos tašku ir dar turi rungtynes atsargoje.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 14-ą minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė pasiuntė Stevenas Naismithas. 34 minutę „Everton“ persvarą padidino puolėjas Romelu Lukaku. Jis suklaidino kelis Londono ekipos gynėjus ir pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą.

Mačo baigtis tapo aiški 61-ą minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė buvęs „Everton“ saugas Mikelis Arteta.

Antrose sekmadienio rungtynėse pirmą „Premier“ lygos poziciją susigrąžino „Liverpool“ futbolininkai. Liverpulio ekipa išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Londono „West Ham United“ komandą. Nugalėtojams abu įvarčius nuo 11 m žymos pelnė Stevenas Gerrardas.

Rezultatas:

„Everton“ 3-0 „Arsenal“

14' [1-0] Steven Naismith
34' [2-0] Romelu Lukaku
61' [3-0] Mikel Arteta (į savus vartus)

„West Ham United“ 1-2 „Liverpool“

44' [0-1] Steven Gerrard (iš 11 m. baudinio)
45' [1-1] Guy Demel
71' [1-2] Steven Gerrard (iš 11 m. baudinio)