Šeimininkus į priekį 19-ą rungtynių minutę išvedė Jamie Walkeris.

67-ą minutęs baudos aikštelėje šiurkščiai prasižengė Kevinas McHattie, gavęs raudoną kortelę. Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Niallas McGinnas.

Vis dėl to Edinburgo klubui pavyko išplėšti pergalę ir iškovoti tris taškus. Pergalingą komandai įvartį 88-ą pelnė Jordanas McGhee.

Primename, kad „Hearts“ komanda sezoną pradėjo turėdama -15 taškų už tai, kad klubas kišosi į administracinius reikalus.

Kitose rungtynėse čempionės titulą ginanti Glazgo „Celtic“ komanda nauose sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 su čempionato lyderiais tapusiais „Inverness“ futbolininkais.

Visi rezultatai:

Ross County 3 - 0 St. Mirren
9' [1 - 0] Stuart Kettlewell
24' [2 - 0] Richard Brittain
57' [3 - 0] Richard Brittain

Motherwell 1 - 0 Partick Thistle
21' [1 - 0] John Sutton

Kilmarnock 1 - 2 Hibernian
23' [1 - 0] Barry Nicholson
47' [1 - 1] Liam Craig
80' [1 - 2] Liam Craig

Hearts 2 - 1 Aberdeen
19' [1 - 0] Jamie Walker
68' [1 - 1] Niall McGinn (iš 11 metrų baudinio)
88' [2 - 1] Jordan McGhee

67' Kevin McHattie (Hearts) gavo raudoną kortelę

Dundee United 4 - 0 St.Johnstone
4' [1 - 0] Keith Watson
25' [2 - 0] David Goodwillie
40' [3 - 0] Gary Mackay-Steven
53' [4 - 0] Stuart Armstrong

Celtic 2 - 2 Inverness
14' [0 - 1] Aaron Doran
35' [0 - 2] Richie Foran
42' [1 - 2] Charles Mulgrew
82' [2 - 2] Adam Matthews