Pirmą mačo įvartį 32-ą susitikimo min. pelnė šeimininkų žaidėjas Cleberas. Antro kėlinio pradžioje už žaidimą ranka baudos aikštelėje į „Mainz 05“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Rafaelis van der Vaartas.

Svečiai rezultatą sušvelnino ir intrigą atkūrė priešpaskutinę mačo minutę. Galva kamuolį į vartus pasiuntė Shinji Okazaki.

Kitose rungtynėse Frankfurto „Eintracht“ komanda net 5:2 sutriuškino Bremeno „Werder“ futbolininkus.

„Hamburger SV“ 2-1 „Mainz 05“

32' [1-0] Cleber
54' [2-0] Rafael van der Vaart (iš 11 m baudinio)
89' [2-1] Shinji Okazaki

„Eintracht Frankfurt“ 5-2 „Werder Bremen“

34' [1-0] Alexander Meier
45' [1-1] Theodor Gebre Selassie
52' [2-1] Haris Seferovic
68' [3-1] Alexander Meier
76' [4-1] Stefan Aigner
79' [4-2] Luca Caldirola
80' [5-2] Marc Stendera

Anglijos „Premier“ lygoje - Londono ir Birmingemo klubų pergalės

Anglijos „Premier“ futbolo lygoje sekmadienį taip pat sužaisti du mačai. Pirmajame Londono „West Ham United“ komanda pirmoji praleido įvartį, tačiau namuose rezultatu 3:1 įveikė „Swansea City“ ekipą.

Svečius į priekį 19 min. išvedė Wilfriedas Bony. „West Ham United“ į pergalę tempė ilgai dėl traumų nežaidęs puolėjas Andy'is Carrollas. 41 min jis rezultatą išlygino, o 66 min išvedė savo komandą į priekį.

„Swansea City“ šansai išsigelbėti labai sumenko 69 min. kai iš aikštės buvo išvarytas svečių vartininkas Lukaszas Fabianski. 87 min. Diafra Sakho pelnė trečią savo komandos įvartį, o „West Ham United“ pakilo į trečią „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą.

Kitose sekmadienio rungtynėse susitiko Birmingemo „Aston Villa“ ir „Leicester City“ ekipos. Po dramatiškos kovos pergalę rezultatu 2:1 iškovojo „Aston Villa“ futbolininkai.

„West Ham United“ 3-1 „Swansea City“

19' [0-1] Wilfried Bony
41' [1-1] Andy Carroll
66' [2-1] Andy Carroll
69' Lukasz Fabianski („Swansea City“) - pašalintas iš aikštės
87' [3-1] Diafra Sakho

„Aston Villa“ 2-1 „Leicester City“

13' [0-1] Jose Leonardo Ulloa
18' [1-1] Ciaran Clark
71' [2-1] Alan Hutton
80' Paul Konchesky („Leicester City“) - pašalintas iš aikštės