„Miestiečiai“ susigrąžino 1-ą vietą po trečiadienio pergalės 3:0 prieš „Brighton“ ir „Liverpool“ lenkia tašku iki čempionato pabaigos likus 6-iems turams.

„Mes nesame kvaili. Jei sužaisime lygiosiomis, prarasime du taškus, „Liverpool“ taps čempionais. Jei laimėsime visas rungtynes, būsime čempionais. Žaidėjai tai žino“, – po pergalės „BBC Sport“ kalbėjo P. Guardiola.

„Žinome, kokios sunkios rungtynės mūsų laukia. Turime stengtis žaisti taip, kaip tą darėme šį vakarą ir visas laimėti. Jei tą padarysime, būsime čempionais, jei ne, sveikinsime „Liverpool“.

Pergalę titulą ginantiems „miestiečiams“ garantavo įvarčiai po pertraukos.

53 min. pasižymėjo Riyadas Mahrezas, 65 min. rezultatą dvigubino saugas Philas Fodenas, tašką mače 83 min. dėjo Bernardo Silva.

Kitose rungtynėse dėl vietos stipriausiųjų ketverte kovojanti Londono „Arsenal“ svečiuose 4:2 pranoko „Chelsea“.

Svečiai 13 min. išsiveržė į priekį po Eddie Nketiaho įvarčio, netrukus rezultatą lygino Timo Werneris (17').

Kėlinio viduryje „Arsenal“ vėl atsidūrė priekyje po Emile'o Smitho Rowe'o įvarčio (27'), tačiau netrukus vėl švieslentė fiksavo lygybę po Cesaro Azpilicuetos tikslaus smūgio (32').

Po pertraukos 57 min. Eddie Nketiahas pelnė savo antrą įvartį, o „Arsenal“ pergalę jau per pridėtą rungtynių laiką įtvirtino Bukayo Saka (90+2').

„Arsenal“ su 57 taškais pavijo 4-oje vietoje esančią „Tottenham“ ekipą (57 taškai po 32 rungtynių), „Chelsea“ su 62 taškais užima 3-ią vietą.

„Real“ dar labiau padidino atotrūkį

Ispanijoje titulo link maksimalia pavara skrieja Madrido „Real“ ekipa, kuri trečiadienį vakare svečiuose 3:1 (2:1) pranoko „Osasuna“ ekipą.

Karimas Benzema nerealizavo dviejų 11-os metrų baudinių (52 min. ir 59 min.), tačiau pergalę garantavo pirmame kėlinyje įgytas pranašumas, kurį rungtynių pabaigoje padidino Lucasas Vazquezas.

„Real“ po 33 rungtynių savo sąskaitoje turi 78 taškus ir 17 taškų lenkia antroje vietoje esančią Madrido „Atletico“ (61), kuri trečiadienį be įvarčių išsiskyrė su „Granada“ futbolininkais.