„Spurs“ komandos problemos prasidėjo pirmo kėlinio viduryje, kuomet raudoną kortelę gavęs Younesas Kaboulas buvo išvarytas iš aikštės.

Po poros minučių įvartį į savus vartus įsimušė Harry Kane'as, o tašką mače padėjo tikslus Stewarto Downingo smūgis pirmo kėlinio pabaigoje.

Šiuo „Tottenham“ pralaimėjimu nepasinaudojo ir net teorines viltis iškovoti kelialapį į UEFA Europos lygos turnyrą prarado „Manchester United“ futbolininkai, kurie savų žiūrovų akivaizdoje 0:1 nusileido įspūdingą formą demonstruojančiam „Sunderland“ klubui.

Pastarasis po šios pergalės padidino savo šansus likti „Premier“ lygoje. Praėjusiuose trijuose turuose „Sunderland“ nugalėjo autsaiderį „Cardiff“ (4:0), dėl prizinių vietų kovojantį „Chelsea“ (2:1) ir sužaidė lygiosiomis su pretendentais į titulą „Man City“ (2:2).

Į pirmenybių viršūnę sugrįžo „Manchester City“ futbolininkai, kurie Liverpulyje 3:2 palaužė „Everton“ komandos pasipriešinimą.

Nors pirmieji įvartį pelnė šeimininkai, svečiai iš Mančesterio atsakė tiksliais trim smūgiais ir išsiveržė į priekį. „Everton“ dar pavyko sušvelninti rezultatą, bet atimti taškų iš naujųjų lyderių - ne.

Šiuo metu „Man City“ ir „Liverpool“ savo sąskaitose turi po 80 taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio (+59 prieš +50) pirmą vietą užima Mnčesterio ekipa.

Tuo tarpu pralaimėjimus patyrusios Londono „Fulham“ ir „Cardiff City“ ekipos iškrito į antrą lygą.

„West Ham United“ 2 - 0 „Tottenham Hotspur“
25' Younes Kaboul („Tottenham“) gavo raudoną kortelę
27' [1 - 0] Harry Kane (į savus vartus)
44' [2 - 0] Stewart Downing

„Aston Villa“ 3 - 1 „Hull City“
2' [1 - 0] Ashley R. Westwood
28' [1 - 1] Jordan Bowery (į savus vartus)
41' [2 - 1] Andreas Weimann
45' [3 - 1] Andreas Weimann

„Manchester United“ 0 - 1 „Sunderland“
30' [0 - 1] Sebastian Larsson

„Newcastle United“ 3 - 0 „Cardiff City“
18' [1 - 0] Shola Ameobi
87' [2 - 0] Loic Remy
90+1' [3 - 0] Steven Taylor

„Stoke City“ 4 - 1 „Fulham“
39' [1 - 0] Peter Odemwingie
54' [2 - 0] Marko Arnautovič
73' [3 - 0] Oussama Assaidi
80' [3 - 1] Kieran Richardson
82' [4 - 1] Jonathan Walters

„Swansea City“ 0 - 1 „Southampton“
90+3' [0 - 1] Rickie Lambert

„Everton“ 2 - 3 „Manchester City“
11' [1 - 0] Ross Barkley
22' [1 - 1] Sergio Aguero
43' [1 - 2] Edin Džeko
48' [1 - 3] Edin Džeko
65' [2 - 3] Romelu Lukaku