Ganos rinktinė šventė lengvą pergalę namuose, rezultatu 4:0 nugalėjusi Sudano futbolininkus.

Pirmame kėlinyje pasižymėjo puolėjas Asamoah Gyanas ir Barselonos „Espanyol“ atakuojantis saugas Mubarakas Wakaso.

Tuo metu antroje mačo dalyje, tiksliau varžybų pabaigoje, dar po įvartį sugebėjo įmušti Abdulas Majeedas Warisas ir Emmanuelis Agyemangas-Badu.

Pergalę iškovojo ir Malio rinktinė, kuri svečiuose 2:1 įveikė Ruandos žaidėjus, kurie po pirmo kėlinio pirmavo 1:0, kai įvartį 37-ą minutę pelnė Meddy Kagere.

Visgi antro kėlinio pradžioje Mahamadou Samassa ir Abdou Traore įvarčiai padėjo pergalę švęsti šios poros favoritui Maliui.

5‘ [1 – 1] Djaniny
17‘ [2 – 1] Emilio Nsue (iš 11 metrų baudinio)

50‘ [2 – 0] Anthony Laffor

Į trečiąjį varžybų etapą pateks dešimties grupių laimėtojai. Tuomet 10 komandų bus suskirstytos į 5 poras ir sužais tarpusavyje po dvi rungtynes. Nugalėtojai (5 rinktinės) pateks į Pasaulio čempionato finalinį etapą, kuris 2014 metais vyks Brazilijoje.