2-ojo turo dvikovoje išvykoje Gino Lettieri treniruojama komanda net 4:0 (2:0) patiesė antrą nesėkmę iš eilės patyrusius Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje panevėžiečiams akivaizdžiai priklausė iniciatyva. Ne kartą varžovų vartams grasino Sebastianas Rinconas, galiausiai, 15 minutę pavyko išsiveržti į priekį.

Po Milošo Spasičiaus klaidos Ariagneris Smithas atliko perdavimą Wandersonui Melo, kuris taikliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą. Netrukus S. Rincono spirtas kamuolys atsimušė į išorinę vartų tinklo dalį.

„Panevėžys“ buvo aštrus ir standartinių padėčių metu: 35 min. su Jeffrey Sarpongo pasiųstu kamuoliu šeimininkai nesusitvarkė ir tuo pasinaudojęs Linas Klimavičius taikliai mušė iš arti.

Antrame kėlinyje panevėžiečių pranašumas taip pat nekėlė abejonių. 58 min. „Riterių“ klaida standartinės padėties metu pasinaudojo Seydina Keita, o 84 min. įspūdingu tolimu smūgiu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Artemas Ščedras.

„Panevėžys“ su 6 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, „Riteriai“ vis dar be taškų.