Ispanijos rinktinė žengė dar vieną tvirtą žingsnį pasaulio čempionato atrankoje, o italų šansai prasibrauti į 2018 metų planetos pirmenybes Rusijoje ėmė braškėti.

Likus trims rungtynėms iki atrankos pabaigos „Squadra Azzurra“ G grupėje trimis taškais atsilieka nuo lyderės Ispanijos. Prie italų pralaimėjimo labiausiai prisidėjo du įvarčius pelnęs Isco (14 ir 40 min.), o pergalę įtvirtino Alvaro Morata (77 min.).

Praėjusį rudenį Turine abi komandos išsiskyrė taikiu rezultatu 1:1. Paskutinį kartą į pasaulio čempionatą Italijos rinktinė nesugebėjo prasibrauti 1958 metais.

G grupės trečioje vietoje esanti Albanija 2:0 įveikė Lichtenšteiną, o Izraelis pralaimėjo Makedonijai 0:1.

Kroatijoje turėjusios vykti rungtynės su tarp vietos futbolininkų ir Kosovo rinktinės dėl liūties nukeltos į sekmadienį. Dvikova buvo nutraukta dėl netinkamų sąlygų 22-ą minutę.

Pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybose dalyvauja 52 komandos, suskirstytos į devynias grupes. Į pasaulio čempionatą pateks į grupių nugalėtojai, o aštuonios geriausios antrąsias vietas užimsiančios rinktinės dėl likusių keturių kelialapių kovos atkrintamosiose varžybose.

Šeštadienio rungtynės:

Ispanija 3 – 0 Italija
13' [1 – 0] Isco
40' [2 – 0] Isco
77' [3 – 0] Alvaro Morata

Ukraina 2 – 0 Turkija
18' [1 – 0] Andrijus Jarmolenka
42' [2 – 0] Andrijus Jarmolenka

Izraelis 0 – 1 Makedonija
73' [0 – 1] Goranas Pandevas

Velsas – Austrija
74' [1 – 0] Benjaminas Woodburnas

Suomija 1 – 0 Islandija
8' [1 – 0] Alexanderis Ringas
76' antroji geltonoji kortelė ir pašalinimas R. Gislasonui (Islandija)

Albanija 2 – 0 Lichtešteinas
54' [1 – 0] Odise'as Roshi
78' [2 – 0] Ansi Agolli

Gruzija 1 – 1 Airija
4' [0 – 1] Shane'as Duffy
34' [1 – 1] Valerijus Kazaišvilis

Serbija 3 – 0 Moldova
20' [1 – 0] Mijatas Gačinovičius
30' [2 – 0] Aleksandaras Kolarovas
81' [3 – 0] Aleksandaras Mitrovičius

Kroatija 1 – 0 Kosovas (rungtynės dėl liūties perkeltos į sekmadienį)
74' [1 – 0] Domagojus Vida

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)