Du įvarčius nugalėtojams pelnė nemažai kritikos dėl prasto žaidimo susilaukiantis Garethas Bale'as. Paskutinį kartą įvarčiu valas pasižymėjo prieš beveik du mėnesius – sausio 24 dieną.

Kitose rungtynėse pergalės šventė namuose žaidusios Sevilijos ir Malagos futbolininkai, o „Almeria“ ir „Villareal“ išsiskyrė taikiai.

„Almeria“ 0 - 0 „Villarreal“
41' Mauro Dos Santos („Almeria“) gavo raudoną kortelę
56' Jaume Costa („Villarreal“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Malaga“ 2 - 0 „Cordoba“
48' [1 - 0] Juanmi
84' [2 - 0] Nordin Amrabat

„Sevilla“ 3 - 0 „Elche“
18' [1 - 0] Carlos Bacca (iš 11 metrų baudinio)
32' [2 - 0] Carlos Bacca
81' [3 - 0] Kevin Gameiro

„Real Madrid“ 2 - 0 „Levante“
18' [1 - 0] Gareth Bale
40' [2 - 0] Gareth Bale

„Genoa“ ir „Napoli“ pralaimėjo Veronos klubams

27-ame Italijos čempionato ture sužaisti dar penki susitikimai. Septintoje pozicijoje žengiantis „Genoa“ klubas dieną namuose rezultatu 0:2 pralaimėjo netoli iškritimo zonos esančiam Veronos „Chievo“ klubui. Geriausiu rungtynių žaidėju tapo dukart pasižymėjęs Alberto Paloschi.

Tuo tarpu, kita Veronos ekipa „Hellas“ namie privertė pasiduoti dar galingesnį varžovą – 37-erių Luca Toni dublio dėka po Andrea Mandorlini auklėtinių kojomis krito „Napoli“ futbolininkai. Verta paminėti, jog šioje akistatoje buvo parodyta net 12 geltonų bei viena raudona kortelė.

„Atalanta“ 0 – 0 „Udinese
76' Carlos Carmona („Atalanta“) gavo raudoną kortelę

„Genoa“ 0 – 2 „Chievo“
49' [0 – 1] Alberto Paloschi
68' [0 – 2] Alberto Paloschi

„Sassuolo“ 4 – 1 „Parma“
24' [1 – 0] Nicola Sansone
26' [1 – 1] Andi Lila
36' [2 – 1] Nicola Sansone
61' Antoniio Mirante („Parma“) gavo raudoną kortelę
61' [3 – 1] Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
65' [4 – 1] Simone Missiroli

„Hellas“ 2 – 0 „Napoli“
7' [1 – 0] Luca Toni
51' [2 – 0] Luca Toni
90' Jacopo Sala („Hellas“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Inter“ 1 - 1 „Cesena“
30' [0 - 1] Gregoire Defrel
48' [1 - 1] Rodrigo Palacio