Tik, deja, sugrįžtuvės buvo itin nesėkmingos. „Espanyol“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:4 (0:1), pratęsė savo penkerių nelaimėtų rungtynių iš eilės seriją (3 pralaimėjimai ir 2 lygiosios) ir liko 15-oje pozicijoje.

Tiesa, G. Arlauskį sunku būtų apkaltinti dėl nors vieno įvarčio.

Pradžia buvo optimistiška: G. Arlauskiui 4-ą ir 19-ą min. varžovų smūgiai jokių rūpesčių nesukėlė, o štai 22-ą min. jis atrėmė pavojingą Jonathano Viera ataką.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje (45+1 min.) aikštės šeimininkai surengė išpuolį ir dešiniame puolimo sparne kamuolį gavęs marokietis Nabilis El Zharas prasiveržė vienas prieš G. Arlauskį ir iš arti stipriu smūgiu tiesiog „sušaudė“ vartininką – 1:0.

Antro kėlinio pradžioje (49-ą min.) „Las Palmas“ futbolininkai surengė ataką, pirmą brazilo Da Silva Williano Jose smūgį G. Arlauskis atrėmė, bet J. Viera pakartotiniu bandymu pelnė įvartį, kai kamuolys atšoko į vartus nuo virpsto.

56-ą min. į G. Arlauskio vartus krito trečias įvartis. Iš kairio krašto kamuolys buvo pakeltas į baudos aikštelę, o ten gynėjų vienas paliktas Padro Bigas aukštai pašokęs galvą jį nukreipė į tinklą.

75-ą min. „Las Palmas“ ekipa, kuri pakilo į devintą vietą turnyro lentelėje, įmušė ketvirtą įvartį. Po kampinio „Espanyol“ gynėjas nesėkmingai ir netoli atmušė kamuolį, o pirmas prie jo prišokęs Mubarakas Wakaso iš Ganos stipriu smūgiu jį „įkalė“ į tolimą nuo G. Arlauskio viršutinį vartų kampą.

Tai buvo tik trečias lietuvio mačas Ispanijos pirmenybėse šį sezoną, o pirmų dviejų jis ir pats tai pat tikriausiai nenorėtų prisiminti. Iš viso G. Arlauskio vartuose kamuolys pabuvojo jau 12 kartų (vid. po 4 įvarčius per rungtynes!).

Debiuto rungtynėse su Madrido „Real“ klubu sausio 31-ą dieną G. Arlauskis praleido 6 „sausus“ įvarčius (0:6), o antroje dvikovoje su San Sabastiano „Real Sociedad“ ekipa vasario 8-ą, jau per pirmą kėlinį į mūsiškio ginamus vartus įskriejo du varžovų spirti kamuoliai, jis pats patyrė traumą ir po 45 min. buvo pakeistas (0:5).

Rezultatas:

„Las Palmas“ 4 – 0 Espanyol“

45+1' Nabil El Zhar [1 - 0]
49' Jonathan Viera [2 - 0]
56' Pedro Bigas [3 - 0]
75' Mubarak Wakaso [4 - 0]