Po kampinio Wandersonas smūgiavo kamuolį tiesiai į „devyniukę“ ir G. Arlauskis buvo bejėgis.

Pratęsimas baigėsi be įvarčių, todėl nugalėtoją lėmė 11 metrų baudiniai. Papildomo laiko pabaigoje - 119-ą minutę - bulgarų vartininkui Vladislavui Stojanovui buvo parodyta raudona kortelė, todėl per lemiamus smūgius „Ludogorec“ vartuose stovėjo aikštės žaidėjas - gynėjas Cosminas Motis.

Bet seriją tiksliau - 6:5 atliko aikštės šeimininkai, kurie ir iškopė į pagrindinį etapą. C. Motis atrėmė du baudinius.

G. Arlauskis žaidė visas rungtynes.

Pirmą susitikimą Rumunijos atstovai laimėjo 1:0.

Londono „Arsenal“ klubas namuose 1:0 (1:0) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ekipą iš Turkijos ir pateko į pagrindines varžybas, nes pirmas mačas baigėsi be įvarčių 0:0. Pergalingą įvartį pirmo kėlinio pabaigoje (45+1 min.) pelnė Alexis Sanchezas.

Baskų Bilbao „Athletic“ komanda savo aikštėje 3:1 (0:1) nugalėjo „Napoli“ futbolininkus iš Italijos ir žais grupių turnyre. Pirma dvikova Italijoje baigėsi taikiai (1:1). Nugalėtojams Aritzas Adurizas pelnė du įvarčius.

Nei vokiečių Leverkūzeno „Bayer“ ekipa, nei švedų „Malmo FF“ klubas neturėjo jokių rūpesčių kovoje dėl kelialapių į pagrindines varžybas, nes namuose savo priešininkus iš Danijos ir Austrijos sutriuškino atitinkamai 4:0 ir 3:0.

Rezultatai (*** žvaigždutėmis pažymėtos komandos pateko į grupių varžybas):

Londono „Arsenal“ (Anglija)*** 1 - 0 Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) (pirmas mačas 0:0);

45+1' Alexis Sanchez [1 - 0]

75' Mathieu Debuchy („Arsenal“) - raudona kortelė

Bilbao „Athletic“ (Ispanija)*** 3 - 1 „Napoli“ (Italija) (1:1);

47' Marek Hamšik [0 - 1]
61' Aritz Aduriz [1 - 1]
69' Aritz Aduriz [2 - 1]
73' Gomez Perez Ibai [3 - 1]

Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija)*** 4 - 0 „Copenhagen“ (Danija) (3:2);

2' Son Heung-Min [1 - 0]
7' Hakan Calhanoglu [2 - 0]
31' Stefan Kiessling [3 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
65' Stefan Kießling [4 - 0]

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) 5 - 5 Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) (0:1), - po 11 metrų baudinių.

90' Wanderson [1 - 0]

119' Vladislav Stojanov („Ludogorec“) - raudona kortelė

„Malmo FF (Švedija)*** 3 - 0 „Salzburg“ (Austrija) (1:2).

11' Markus Rosenberg [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
19' Magnus Eriksson [2 - 0]
84' Markus Rosenberg [3 - 0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (40)