Ji ketvirtadienį savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileido trečioje pozicijoje esančiai Ploješčio „Petrolul“ (46 tšk.) ekipai.

Įvartį į lietuvio ginamus vartus įmušė Gevaro Nepomuceano (90 min.).

Antroje vietoje lieka 52 taškus turintys „ASA Tirgu Mureš“ futbolininkai.

29-ą tašką iškovojo ir į dešimtą vietą pakilo Deivido Matulevičiaus atstovaujamas Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas, namuose susitikimą su penktoje pozicijoje esančia Džurdžu „Astra“ (40 tšk.) baigęs lygiosiomis 1:1 (0:0). Rungtynes pagrindinėje sudėtyje pradėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 73-ą minutę vietą aikštėje užleido Mihai Romanui.

Šeimininkai pirmavo po Andreijaus Cordošo (68 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Takayukis Seto (87 min.).

Mačą svečiai baigė be pašalinto iš aikštės Dano Spataru (22 min.).

Penktą pergalę iškovojo šešioliktojoje vietoje esantis Piatros Niamco „Ceahlaul“ (22 tšk.) su Vaidu Slavicku, varžovų aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje esančią „Brašov“ ekipą.

Lietuvis nebuvo įtrauktas į susitikimo protokolą.

Jau 10 minutė raudona kortelė buvo parodyta šeimininkų gynėjui Gabrieliui Matei'ui.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Vladas Achimas (11 min.) ir Doru Popadiucas (70 min.).