Brazilai pirmavo 1:0 po reto grožio Neymaro baudos smūgio 27-ą minutę, bet 59-ą minutę vokietis Maxas Meyeris išlygino skirtumą 1:1.

Papildomas laikas baigėsi be įvarčių, todėl komandoms teko mušti baudinius. Penktas smūgiavęs vokietis Nilsas Petersenas nepergudravo vartininko Wevertono, o lemiamą penktą brazilų baudinį realizavo Neymaras.

Prieš tai Brazilija tris kartus buvo iškovojusi olimpinį sidabrą (1984, 1988 ir 2012 metais), o du sykius turėjo tenkintis bronza (1996 ir 2008).

Rezultatas:

Brazilija 2 – 1 Vokietija (1:0, 1:1, 0:0, 5:4).

27' Neymar [1 - 0]
59' Max Meyer [1 - 1]

Brazilija [5 - 4]

Bronzos medalius iškovojo Nigerijos rinktinė mače dėl trečios vietos nugalėjusi Hondūrą 3:2 (1:0).

Olimpiados futbolo turnyre gali dalyvauti tik žaidėjai iki 23-ejų metų, bet komandą gali sustiprinti ir trys vyresni futbolininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)