„Raudonieji velniai“ svečiuose per pratęsimą 2:1 dramatiškai palaužė „Norwich City“ bei žengė į turnyro pusfinalį.

51-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Mančesterio klubo puolėjas Odionas Ighalo, bet 75-ąją minutę rezultatą išlygino Toddas Cantwellas.

89-ąją minutę „Norwich“ liko mažumoje – raudoną kortelę prieš save išvydo Timmas Klose. Vis dėlto šeimininkai atsilaikė iki pagrindinio laiko pabaigos, todėl klubai žaidė pratęsimą.

Pratęsime lemiamas įvartis krito paskutinėmis akimirkomis – Harry Maguire‘as pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus.

Kitos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį. „Sheffield United“ priims „Arsenal“, „Leicester City“ – „Chelsea“, „Newcastle United“ – „Manchester City“.