Skelbiama, kad investuotojams bus sudaryta galimybė perimti klubą be jo kreditorinių įsipareigojimų – tai reikštų, kad apmokėti „Skonto“ skolų nauji savininkai neprivalės.

Pernai „Skonto“ antroje pagal pajėgumą šalies lygoje užėmė aštuntą vietą, o šiemet turnyre nebestartavo.

Rygos klubas yra įrašytas į Europos futbolo metraščius kaip komanda, daugiausiai kartų iš eilės laimėjusi nacionalines pirmenybes. 1991-2004 metais Latvijoje karaliavusi Aleksandro Starkovo treniruota ekipa šalies čempione tapo 14 kartų ir iškovojo 8 Latvijos taurės varžybų trofėjus.

Ilgiausios čempioniškos serijos žemyne laurais „Skonto“ dalinasi su Gibraltaro atstovais „Lincoln“. Pastarieji jau šį pavasarį gali tapti vienvaldžiais lyderiais, kadangi pretenduoja laimėti nacionalinį čempionatą 15-ą kartą paeiliui.