Londono „Arsenal“ futbolininkai savo aikštėje 2:1 (2:1) įveikė „Valencia“ komandą.

11-ą min. svečius į priekį išvedė Mouctaras Diakhaby, tačiau Valesnijos komanda sulaukė greito „kanonierių“ atsako.

Dukart per 8 min. pasižymėjęs Alexandre'as Lacazette'as suteikė „Arsenal“ ekipai pranašumą 2:1.

Tas pats A. Lacazette'as turėjo kelias progas padidinti savo įvarčių kraitį šioje dvikovoje, tačiau galiausiai tenkinosi rezultatyviu perdavimu ir komandos draugo Pierre-Emericko Aubameyango įvarčiu jau per pridėtą rungtynių laiką.

Londono „Arsenal“ 3 – 1 „Valencia“

11' [0 – 1] Mouctar Diakhaby
18' [1 – 1] Alexandre'as Lacazette
26' [2 – 1] Alexandre'as Lacazette
90+1' [3 – 1] Pierre-Emerickas Aubameyangas

Franfurte „Eintracht“ komanda nesugebėjo išsaugoti turėto pranašumo ir po praleisto įvarčio prieš pat pertrauką tenkinosi lygiosiomis su Londono „Chelsea“ 1:1.

Vokietijoje „Eintracht“ pirmavo po Lukos Jovičiaus įvarčio galva 23-ą min., nors pirmieji rezultatą savo naudai pakeisti galėjo svečiai – Davidas Luizas pataikė į vartų skersinį.

Tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Pedro Rodriguezas (45 min.). Antrąjį kėlinį abi komandos baigė be įvarčių.

Frankfurto „Eintracht“ 1 – 1 Londono „Chelsea“

23' [1 – 0] Luka Jovičius
45' [1 – 1] Pedro Rodriguezas

Atsakomąsias rungtynes komandos žais gegužės 9 dieną Valensijoje ir Londone. Šio turnyro laimėtojai gaus teisę kitą sezoną rungtyniauti UEFA Čempionų lygoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)