Europos lygos pirmo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse Farerų salose Vilniaus „Riteriai“ be įvarčių išsiskyrė su „Klaksvik“ ekipa bei baigė kovas Europoje. „Riteriams“ buvo reikalinga pergalė arba rezultatyvios lygiosios.

Iki šio vakaro „Klaksvik“ klubas dar niekada istorijoje nebuvo peržengęs pirmojo atrankos etapo, tačiau šį antradienį Farerų salų ekipa gali triukšmingai švęsti. Nulinės lygiosios vietą antrame Europos lygos etape lėmė būtent mėgėjiškam „Klaksvik“ klubui, nes pirmasis mačas Vilniuje praėjusį ketvirtadienį baigėsi 1:1 (0:0).

Vilniuje varžovų pasiektas įvartis tapo esminiu faktoriumi, nulėmusiu šios poros nugalėtoją.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo kur kas daugiau šansų nei svečiai iš Lietuvos – per pirmą kėlinį atlikti 5 smūgiai, iš jų 3 į vartų plotą, „Riteriai“ smūgiavo 3 kartus, kartą į vartų plotą, kartą pro šalį, vieną smūgį blokavo varžovas. „Klaksvik“ uždirbo du kampinius, lietuviai neturėjo tokios progos.

Antrame kėlinyje Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniams taip ir nepavyko pralaužti varžovų gynybos ir mačas baigėsi Lietuvos klubui nepalankiu rezultatu.

Pražangos: 12 – 12

Antrajame UEFA Europos lygos atrankos etape Farerų salų klubo laukia šveicariškas „Luzern“ barjeras.

Mačą Farerų saloje „Riteriai“ pradėjo ta pačia sudėtimi, kuria žaidė ir pirmame mače.

„Riterių“ sudėtis: vartininkas Tomas Švedkauskas, gynėjai – Ričardas Šveikauskas, Justinas Januševskis, Valdemar Borovskij (kapitonas), Aleksandras Levšinas, saugai – Valentinas Jeriomenko, Tomas Dombrauskis, Artiomas Gurenko, Dovydas Virkšas, Donatas Kazlauskas, Teremas Moffi.

„Klaksvik“ startinė sudėtis: Kristian Joensen (vartininkas), Isak Simonsenas, Deni Pavlovič, Jesper Brinck, Simen Raaen Sandmael, Patrick Johannesen, Jakup Andreasen (kapitonas), Joannes Bjartalif, Boris Došljak, Semiras Hadžibulučius, Aksel Danielsen.

„Nepriklausomai nuo to, koks bus oras, mums reiks labiau valdyti žaidimą nei tą darėme pirmose rungtynėse, o pereinant iš antrosios zonos į trečiąją žaisti aštriau.

Kol kas galiu tik spėlioti, koks bus jų žaidimo planas. Jei jie statys autobusą, toks žaidimas, aišku, niekam neparankus. Tokiu atveju bandydutėme juos varginti, ieškoti savo šansų ir jais pasinaudoti.

Vis tik galvoju, kad savo aikštėje jie gali bandyti žaisti pirmu numeriu. Tokiu atveju, turėtumėme daugiau erdvių.

Pirmose tarpusavio rungtynėse mes buvome per daug išsigandę. Tikiuosi, kad pasimokėme iš šitos klaidos ir šįvakar būsime ramesni. Tai leistų žaidimą pakreipti mūsų naudai“, – mačo išvakarėse kalbėjo „Riterių“ strategas Aurelijus Skarbalius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (128)