Svečiuose žaidę anglai po vienintelio saugo iš Izraelio Lioro Refaelovo įvarčio pirmame kėlinyje 0:1 nusileido „Royal Antwerp“.

Belgijos čempionato lyderiai turtingesniems varžovams prilygo pagal visus statistikos parametrus, ir vaizdas aikštėje nuvylė J. Mourinho.

Per pertrauką jis vienu ypu atliko keturis keitimus, o po rungtynių prisipažino norėjęs ant suolo pasodinti visą vienuolikę.

„Jei tik būčiau galėjęs po pirmo kėlinio būčiau pakeitęs visus 11 savo žaidėjų“, – sakė portugalas.

Vėliau jis pasidalino nieko gero žaidėjams nežadančia žinute socialiniame tinkle.

„Blogas žaidimas nusipelno blogo rezultato. Tikiuosi, visi šiame autobuse yra taip pat nusiminę kaip ir aš. Rytoj treniruosimės 11 val. ryto“, – pranešė 57-erių specialistas, nepaisydamas naktį laukiančios kelionės atgal į Jungtinės Karalystės sostinę.

Kitose J grupės rungtynėse ketvirtadienį po įvarčių greitošaudos Linco LASK (Austrija) 4:3 pranoko Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija).

E grupėje Nikosijos „Omonia“ (Kipras) 1:2 nusileido Eindhoveno PSV (Nyderlandai), bet garsiau nei pralaimėjimas namuose nuskambėjo kipriečių pirmasis įvartis.

29-ą min. varžovams prasižengus „Omonia“ aikštės pusėje, veteranas iš Ispanijos Jordi Gomezas pastebėjo, jog svečių vartininkas Yvonas Mvogo išėjęs toli iš vartų.

35-erių saugas akimirksniu priėmė ryžtingą sprendimą smūgiuoti iš 56 metrų ir buvo tikslus. „Opta“ duomenimis, tai iš toliausio taško įmuštas įvartis Europos lygos istorijoje.

Vis dėlto pergalės jis neatnešė – PSV reikalus pataisė Donyellio Maleno dublis.

Rezultatai

Klužo CFR 1 – 1 Berno „Young Boys“
62' [1 – 0] Mario Rondonas
69' [1 – 1] Christianas Fassnachtas

„Roma“ 0 – 0 Sofijos CSKA

Londono „Arsenal“ 3 – 0 „Dundalk“
42' [1 – 0] Edwardas Nketiah
44' [2 – 0] Josephas Willockas
46' [3 – 0] Nicolasas Pepe

„Molde“ 1 – 0 Vienos „Rapid“
65' [1 – 0] Ohi Anthony Omoijuanfo

„Nice 1 – 0 „Hapoel Beer Sheva“
23' [1 – 0] Amine'as Gouiri

Prahos „Slavia“ 1 – 0 Lėverkuzeno „Bayer“
80' [1 – 0] Peteris Olayinka
22' pašalintas Karimas Bellarabi („Bayer“)
64' Nicolae Stanciu („Bayer“) nerealizavo 11 m

Lisabonos „Benfica“ 3 – 0 Lježo „Standard“
49' [1 – 0] Pizzi (11 m)
66' [2 – 0] Gian-Luca Waldschmidtas (11 m)
76' [3 – 0] Pizzi

Glazgo „Rangers“ 1 – 0 Poznanės „Lech“
68' [1 – 0] Alfredo Morelosas

„Granada“ 0 – 0 Salonikų PAOK

Nikosijos „Omonia“ 1 – 2 Eindhoveno PSV
29' [1 – 0] Jordi Gomezas
40' [1 – 1] Donyellis Malenas
90' [1 – 2] Donyellis Malenas

„AZ Alkmaar“ 4 – 1 „Rijeka“
6' [1 – 0] Teunas Koopmeinersas (11 m)
20' [2 – 0] Albertas Gudmundssonas
51' [3 – 0] Jesperas Karlssonas
60' [4 – 0] Albertas Gudmundssonas
72' [4 – 1] Sandro Kulenovičius

San Sebastiano „Real Sociedad“ 0 – 1 „Napoli“
56' [0 – 1] Matteo Politano
90' pašalintas Victoras Osimhen („Napoli“)

Atėnų AEK 1 – 2 „Leicester City“
18' [0 – 1] Jamie Vardy
39' [0 – 2] Hamza Choudhury
49' [1 – 2] Muameras Tankovičius

Luhansko „Zorija“ 1 – 2 „Braga“
4' [0 – 1] Paulinho
11' [0 – 2] Nicolasas Gaitanas
90' [1 – 2] Dmitrijus Ivanisenija

„Milan“ 3 – 0 Prahos „Sparta“
24' [1 – 0] Brahimas Diazas
57' [2 – 0] Rafaelis Leao
67' [3 – 0] Diogo Dalot
36' Zlatanas Ibrahimovičius („Milan“) nerealizavo 11 m

„Lille“ 2 – 2 Glazgo „Celtic“
28' [0 – 1] Mohamedas Elyounoussi
32' [0 – 2] Mohamedas Elyounoussi
67' [1 – 2] Zeki Celikas
75' [2 – 2] Jonathanas Ikone

„Qarabag“ 1 – 3 „Villarreal“
78' [1 – 0] Owusu Kwabena
80' [1 – 1] Yeremi Pino
84' [1 – 2] Paco Alcaceris
90' [1 – 3] Paco Alcaceris (11 m)

„Sivasspor“ 1 – 2 Tel Avivo „Maccabi“
55' [1 – 0] Olarenwaju Kayode
69' [1 – 1] Danas Bitonas (11 m)
74' [1 – 2] Doras Peretzas
67' pašalintas Samba Camara („Sivasspor“)

Linco LASK 4 – 3 Razgrado „Ludogorec“
2' [1 – 0] Petaras Filipovičius
12' [2 – 0] Andreasas Gruberis
15' [2 – 1] Elvisas Manu
35' [3 – 1] Marko Raguzas
56' [4 – 1] Olivier Verdonas (į savo vartus)
67' [4 – 2] Elvisas Manu
74' [4 – 3] Elvisas Manu (11 m)
73' pašalintas Lukasas Grgičius (LASK)

„Royal Antwerp“ 1 – 0 „Tottenham Hotspur“
29' [1 – 0] Lioras Refaelovas

Maskvos CSKA 0 – 0 Zagrebo „Dinamo“

Roterdamo „Feyenoord“ 1 – 4 „Wolfsberger“
4' [0 – 1] Michaelis Liendlas
13' [0 – 2] Michaelis Liendlas
54' [1 – 2] Stevenas Berghuisas
60' [1 – 3] Michaelis Liendlas
66' [1 – 4] Dejanas Joveljičius

Belgrado „Crvena Zvezda“ 5 – 1 Libereco „Slovan“
7' [1 – 0] El Fardou Ben Nabouhane
22' [2 – 0] El Fardou Ben Nabouhane
41' [2 – 1] Janas Matousekas
50' [3 – 1] Milanas Gajičius
67' [4 – 1] Aleksandaras Katai
70' [5 – 1] Diego Falcinelli

„Gent“ 1 – 4 „Hoffenheim“
36' [0 – 1] Ishakas Belfodilas
52' [0 – 2] Florianas Grillitschas
73' [0 – 3] Mijatas Gacinovičius
90' [1 – 3] Timas Kleindienstas
90' [1 – 4] Munasas Dabburas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)