Principiniame turkų ir graikų mūšyje šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį ir atliko devynis smūgius. Keturi iš jų skriejo į Ž. Karčemarsko ginamų vartų plotą.

Savo sugebėjimus lietuvis pademonstravo pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet atrėmė dvi varžovų atakas iš eilės. Dar ryškiau 33-ejų veteranas sužibėjo 57 min., pasiekęs po puikaus portugalo Andre Martinso smūgio iš daugiau nei 20 m į viršutinį vartų kampą skriejusį kamuolį.

„Osmanlispor“ atsakė 3 bandymais (nė vieno į vartų plotą). Nuo 74 min. „Olympiakos“ žaidė be iš aikštės pašalinto brazilo Bruno Vianos.

Lietuvišką atspalvį turėjo ir dvikova Vige (Ispanija). Vietos „Celta“ priėmė Donecko „Šachtar“ (Ukraina) komandą ir nusileido jai rezultatu 0:1. Vienintelį susitikimo įvartį 27 min. pelnė puolėjas iš Argentinos Gustavo Blanco Leschukas.

Šioms rungtynėms 29 tūkst. žiūrovų talpinančiame „Balaidos“ stadione teisėjavo arbitrų brigada iš Lietuvos, vadovaujama Gedimino Mažeikos. 38-erių FIFA kategorijos teisėjas parodė 8 geltonas korteles – tris šeimininkams, penkias svečiams. Iš viso kaunietis užfiksavo net 34 pražangas.

Šiame sezone G. Mažeikai jau teko vadovauti UEFA Čempionų lygos rungtynėms tarp Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Monaco“ bei dviems Europos lygos mačams tarp „Qabala“ ir „Mainz“ bei Milano „Inter“ ir „Southampton“.

Laimėjęs Vige, „Šachtar“ savo pergalių seriją Europos lygoje pratęsė iki devynių. „Celta“ per pastarąsias 15 rungtynių namuose buvo suklupusi tik kartą.

Atsakomieji susitikimai vyks po savaitės.

Anksčiau prasidėjusių Europos lygos šešioliktfinalio rungtynių rezultatai:

„Olympiakos“ 0 – 0 „Osmanlispor“
73' pašalintas Bruno Viana („Olympiakos“)

„Celta“ 0 – 1 „Šachtar“
26' [0 – 1] Gustavo Blanco

„Krasnodar“ 1 – 0 „Fenerbahce“
4' [1 – 0] Viktoras Claessonas

„AZ Alkmaar“ 1 – 4 „Lyon“
26' [0 – 1] Lucasas Tousart
45' [0 – 2] Alexandre'as Lacazette
57' [0 – 3] Alexandre'as Lacazette
68' [1 – 3] Alireza Jahanbakhshas (11 m)
90' [1 – 4] Jordanas Ferri

„Astra“ 2 – 2 „Genk“
25' [0 – 1] Timothy Castagne
43' [1 – 1] Constantinas Budescu
83' [1 – 2] Leandro Trossard
90' [2 – 2] Takayuki Seto

„Borussia Moenchengladbach“ 0 – 1 „Fiorentina“
44' [0 – 1] Federico Bernardeschi

„Rostov“ 4 – 0 „Sparta Prague“
15' [1 – 0] Miha Mevlja
37' [2 – 0] Dmitrijus Polozas
40' [3 – 0] Christianas Noboa
68' [4 – 0] Serdaras Azmounas
32' pašalintas Tiemoko Konate („Sparta“)

„Gent“ 1 – 0 „Tottenham Hotspur“
59' [1 – 0] Jeremy Perbetas

„Ludogorets“ 1 – 2 „Koebenhavn“
2' [0 – 1] Anicetas Abelis (į savo vartus)
53' [0 – 2] Youssefas Toutouh
81' [1 – 2] Claudiu Keseru
90' pašalintas Janas Gregusas („Koebenhavn“)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)