Arsene'o Wengero auklėtiniai svečiavosi pietvakarių Švedijoje, kur susitiko su FK „Oestersunds“ ekipa. Du ankstyvi įvarčiai greitai atėmė bėt kokias švedų viltis, o tašką antrame kėlinyje padėjo Mesutas Ozilas – 3:0. Londone A. Wengeras ramiai galės suteikti progą rečiau rungtyniaujantiems futbolininkams.

Vilniaus „Žalgirį“ bei Marijampolės „Sūduvą“ praėjusią vasarą įveikęs Razgrado „Ludogorec“ klubas namuose 0:3 nusileido „AC Milan“ ekipai.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Patrickas Cutrone'as (45 min.), Ricardo Rodriguezas (64 min., 11 metrų baudiniu) ir Fabio Borini (90 min.)

Dortmundo „Borussia“ namuose priėmė Italijos „Serie A“ 8-tą vietą užimančią „Atalanta“ ekipą. Šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 1:0, tačiau antro kėlinio pradžioje du slovėno Josipo Iličićiaus įvarčiai pritildė „Borussia“ fanus.

Bet nuo nesėkmės Dortmundo klubą išgelbėjo Michy Batshuayi (65' ir 90'), kurį sausio pabaigoje „Chelsea“ iki sezono pabaigos paskolino „Borussia“ klubui.

Nicoje svečiavosi Maskvos „Lokomotiv“ klubas. Po dviejų Mario Balotelli įvarčių (4' ir 28') „Nice“ pirmavo 2:0. Tačiau svečiai nepasimetė. Portugalas Manuelis Fernandesas dar prieš pertrauką nuo 11 metrų žymos rezultatą sušvelnino, o antroje mačo pusėje du jo tikslūs smūgiai (69' ir 77') lėmė svečių iš Rusijos pergalę 3:2.

Bukarešto „Steaua“ namuose 1:0 palaužė Romos „Lazio“ klubą.

Italų nesėkmes pratęsė „Serie A“ lyderio „Napoli“ netikėta nesėkmė. Neapolyje pergalę 3:1 (0:0) pasiekė „Bundesliga“ pirmenybėse antrą vietą užimantis „RB Leipzig“ klubas. Prie vokiečių pergalės svariausiai prisidėjo dublį atlikęs Timo Werneris.

Kazachstane „Astana“ priėmė Lisabonos „Sporting CP“ ekipą. Šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 1:0, tačiau antroje mačo pusėje per 8 minutes praleido tris įvarčius be atsako. Atsakomajame mače Portugalijoje šeimininkams tereiks išsaugoti Kazachstane įgytą pranašumą.

Europos lygos šešioliktfinalis startavo antradienį Belgrade: Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) klubas namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Maskvos CSKA (Rusija) ekipa.

Rezultatas

FC „Astana“ 1 – 3 „Sporting CP“

7 min. [1:0] Marinas Tomašovas
48 min. [1:1] Bruno Fernandesas (11 m baudinys)
50 min. [1:2] Gelsonas Martinsas
56 min. [1:3] Seydou Doumbia
62 min. – Juri Logvinenko, raudona kortelė (antra geltona)

Dortmundo „Borussia“ 3 – 2 „Atalanta“

30 min. [1:0] Andre Schuerrle
51 min. [1:1] Josip Ilicic
56 min. [1:2] Josip Ilicic
65 min. [2:2] Michy Batshuayi
90 min. [3:2] Michy Batshuayi

Razgrado „Ludogorets“ 0 – 3 AC „Milan“

45 min. [0:1] Patrickas Cutrone
64 min. [0:2] Ricardo Rodriguez (11 m baudinys)
90 min. [0:3] Fabio Borini

„Marseille“ 3 – 0 „Braga“

4 min. [1:0] Valere Germain
69 min. [2:0] Valere Germain
74 min. [3:0] Florianas Thauvinas

„Nice“ 2 – 3 Maskvos „Lokomotiv“

4 min. [1:0] Mario Balotelli
28 min. [2:0] Mario Balotelli (11 m baudinys)
45 min. [2:1] Manuel Fernandes (11 m baudinys)
69 min. [2:2] Manuel Fernandes
77 min. [2:3] Manuel Fernandes

FK „Oestersunds“ 0 – 3 Londono „Arsenal“

13 min. [0:1] Nacho Monreal
24 min. [0:2] Sotirios Papagiannopoulos (į savo vartus)
58 min. [0:3] Mesutas Ozilas
90 min. – Tomas Petterssonas nerealizavo 11 baudinio

San Sebastiano „Real Sociedad“ 2 – 2 „Salzburg“

27 min. [0:1] Mikelis Oyarzabalas (į savo vartus)
57 min. [1:1] Alvaro Odriozola
80 min. [2:1] Adnanas Januzajas
90 min. [2:2] Takumi Minamino

Maskvos „Spartak“ 1 – 3 Bilbao „Athletic“

22 min. [0:1] Aritzas Adurizas
39 min. [0:2] Aritzas Adurizas
45 min. [0:3] Ilja Kutepov (į savo vartus)
61 min. [1:3] Luizas Adriano

AEK „Athens“ 1 – 1 Kijevo „Dynamo“
19 min. [0:1] Viktoras Tsigankovas
80 min. [1:1] Astritas Ajdarevičius

Glazgo „Celtic“ 1 – 0 Sankt Peterburgo „Zenit“
78 min. [1:0] Callum McGregor

FC „Steaua“ 1 – 0 Romos „Lazio“
29 min. [1:0] Harlem-Eddy Gnohere

FC „Koebenhavn“ 1 – 4 Madrido „Atletico“
5 min. [1:0] Viktor Fischer
21 min. [1:1] Saulas Niguezas
37 min. [1:2] Kevinas Gameiro
71 min. [1:3] Antoine Griezmann
77 min. [1:4] Vitolo

„Lyon“ 3 – 1 „Villarreal“
46 min. [1:0] Tanguy Ndombele Alvaro
49 min. [2:0] Nabil Fekir
63 min. [2:1] Pablo Fornals
82 min. [3:1] Memphis Depay

Belgrado „Partizan“ 1 – 1 Pilzeno „Viktoria“
58 min. [1:0] Leandre Tawamba Kana
81 min. [1:1] Radim Reznik

SSC „Napoli“ 1 – 3 „RB Leipzig“
52 min. [1:0] Adam Ounas
61 min. [1:1] Timo Werner
74 min. [1:2] Bruma
90+3 min. [1:3] Timo Werner

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)