Pirmame kėlinyje vyko apylygė kova. Nors svečiai iš Mančesterio ir siekė įrodyti savo pranašumą, šeimininkų ekipa stengėsi niekuo nenusileisti. Gerokai paprakaituoti teko ir Davidui De Gea, ir Kennethui Vermeeriui, tačiau abu vartininkai įvarčio į savus vartus nepraleido.

Antrame kėlinyje „United“ ekipa pradėjo žaisti kur kas aktyviau ir to pasekoje 59-ą susitikimo minutę krito pirmasis šių rungtynių įvartis, kurio autoriumi tapo Ashley Youngas.

Tuo metu 85-ą minutę „raudonųjų velnių“ gretose taip pat pasižymėjo ir Javieras Hernandezas, todėl „United“ įgijo solidžią dviejų įvarčių persvarą.

Per likusį susitikimo laiką įvarčių neįmušė nei viena komanda, todėl trenerio Alexo Fergusono auklėtiniai šventė svarbią pergalę prieš atsakomąsias rungtynes „Old Trafford“ stadione.

Taip pat namuose pralaimėjimą patyrė ir Mariaus Stankevičiaus atstovaujamas Romos „Lazio“ klubas. Jis savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti Madrido „Atletico“ komandos pranašumą, kuriai buvo nusileista rezultatu 1-3. Lietuvis aikštėje pasirodė po keitimo antrame kėlinyje.

Buvusio Lietuvos rinktinės trenerio Jose Couceiro ir jo asistento Edgaro Jankausko treniruojama Maskvos „Lokomotiv“ ekipa parodė charakterį ir namuose sugebėjo palaužti ispanų „Athletic Bilbao“ klubą.

Nors po pirmų 45-ių minučių rusų ekipa ir atsilikinėjo minimaliu rezultatu 0-1, antrame kėlinyje buvo įmušti 2 įvarčiai ir iškovota svarbi pergalė. 61-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Denisas Glushakovas, o 71-ą „Lokomotiv“ į priekį išvedė tikslus Felipe Ceicedo smūgis.

Kiek vėliau buvo sužaistos dar septynerios šešioliktfinalio rungtynės. „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas išvykoje tik po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Porto“ ekipą ir gerokai palengvino savo situaciją prieš atsakomąsias rungtynes Anglijoje.

Svarbią pergalę išvykoje iškovojo ir „Valencia“ komandos futbolininkai, kurie minimaliu rezultatu 1-0 sugebėjo įveikti anglų vidutinioką „Stoke City“. Svečiai vienintelį įvartį įmušė 36-ą susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo turkas Mehmetas Topalas.

Tuo metu kiek netikėtai pergalės iškovoti nepavyko „Udinese“ vienuolikei, kuri namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su graikų „PAOK“ klubu.

„Ajax“ 0 – 2 „Manchester United“

59‘ [0 – 1] Ashley Young
85‘ [0 – 1] Javier Hernandez

„Red Bull Salzburg“ 0 – 4 „Metalist Kharkiv“

1‘ [0 – 1] Taison
37‘ [0 – 2] Jonathan Cristaldo
41‘ [0 – 3] Jonathan Cristaldo
90‘ [0 – 4] Marko Devic