Miuncheno klubo futbolininkai šiemet kaip niekad lengvai laimėjo Vokietijos čempionatą, praėjusį savaitgalį iškovojo UEFA čempionų lygos taurę. Netrukus klubo trofėjų kabinetą papildys ir Vokietijos taurė.

Šeštadienį Berlyno olimpiniame stadione vykusiose Vokietijos taurės finalo rungtynėse „Bayern“ 3:2 įveikė „VfB Stuttgart“ komandą.

Pirmame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau pirmiesiems tai pavyko padaryti čempionams. Philippas Lahmas uždirbo 11 m. baudinį, kurį 37 minutę realizavo Thomasas Mulleris.

Pačioje antro kėlinio pradžioje „Bayern“ padvigubino rezultatą. Po P. Lahmo perdavimo pasižymėjo Mario Gomezas. 61 minutę tas pats M. Gomezas dar kartą pasiuntė kamuolį į „VfB Stuttgart“ vartus ir rezultatas tapo triuškinantis.

Tačiau „VfB Stuttgart“ klubo vyrai nepalūžo. 71 minutę po tolimo Gotoku Sakai perdavimo nuostabiu smūgiu į viršutinį vartų kampą kamuolį galva pasiuntė Martinas Harnikas.

Po užsitęsusios Štutgarto ekipos atakos tas pats M. Harnikas 80 minutę dar kartą nuginklavo Manuelį Neuerį.

Nors ir turėjo progų, išlyginti rezultato „VfB Stuttgart“ nesugebėjo. „Bayern“ tapo septintuoju klubu Europoje, kuris iškovojo tris pagrindinius sezono trofėjus. Ir pirmuoju tai padariusiu Vokietijos klubu.

Rezultatas:

„Bayern“ 3-2 „VfB Stuttgart“

37' [1-0] Thomas Müller
48' [2-0] Mario Gomez
61' [3-0] Mario Gomez
71' [3-1] Martin Harnik
80' [3-2] Martin Harnik

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)