Triumfuoti Pirėjuje Danijai priklausančių, bet autonomiją turinčių salų atstovams leido vienintelis puolėjo Joano Simuno Edmundssono įvartis 61 minutę.

Nuo vasaros italo Claudio Ranieri treniruojami graikai patyrė dvigubą pažeminimą: oponentai juos aplenkė ir atrankos į 2016 metų Europos čempionatą F grupės lentelėje, nustūmę į paskutinę šeštą vietą.

Pogrupio lyderiais tapo Rumunijos futbolininkai, namuose po gynėjo Paulo Pappo dublio namuose 2:0 palaužę Šiaurės Airiją.

Kitose F grupės rungtynėse vengrai savoje aikštėje po vėlyvo Zoltano Geros įvarčio išplėšė tris taškus rungtynėse su Suomija.

D grupėje toliau galingai žygiuoja Lenkijos rinktinė. Tbilisyje ją priėmę gruzinai pajėgė priešintis tik kėlinį, o po pertraukos buvo subombarduoti keturiais įvarčiais.

Turnyro lentelės viršūnėje įsitvirtinusių svečių gretose pasižymėjo Kamilis Glikas, Grzegorzas Krychowiakas, Sebastianas Mila ir Arkadiuszas Milikas.

Rezultatu 4:0 savo oponentus sutriuškino ir pasaulio čempionai vokiečiai. Tiesa, kol kas blankokai rungtyniaujantys Joachimo Lowo auklėtiniai dėl to pernelyg džiūgauti neturėtų, nes varžėsi su mėgėjiška nykštukinio Gibraltaro komanda.

Dviem taikliais smūgiais pasižymėjo Thomasas Muelleris, vieną pridėjo Mario Goetze, o Yoganas Santosas nukreipė kamuolį į savo vartus.

Vokietijai įkandin seka Škotijos ekipa, kuriai Shaunas Maloney padovanojo pergalę minimaliu skirtumu prieš žemyn smuktelėjusią Airiją.

I grupėje po nesėkmingo starto mėgina atsitiesti Portugalija, kurią į priekį veda geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Tiesa, armėnus palaužti leido tik per vargus komandos kapitono įmuštas įvartis antro kėlinio viduryje.

Nors portugalas yra pasižymėjęs kur kas įspūdingesniais smūgiais, šį taip pat turėtų įsidėmėti – C. Ronaldo tapo rezultatyviausiu visų laikų Europos čempionatų (skaičiuojant tiek atrankos varžybas, tiek finalinius etapus) žaidėju. Madrido „Real“ (Ispanija) klubo žvaigždės sąskaitoje – jau 23 įvarčiai.

Paskutinėse penktadienio rungtynėse Danija po permainingos kovos 3:1 pranoko dėl praėjusiame ture kilusių neramumų tuščiame stadione turėjusius žaisti serbus. Du įvarčius nugalėtojas pelnė puolėjas Nicklasas Bendtneris.

Rungtynės:

D grupė

Gruzija 0 – 4 Lenkija
51' [0 – 1] Kamilis Glikas
70' [0 – 2] Grzegorzas Krychowiakas
74' [0 – 3] Sebastianas Mila
90' [0 – 4] Arkadiuszas Milikas

Vokietija 4 – 0 Gibraltaras
12' [1 – 0] Thomasas Muelleris
29' [2 – 0] Thomasas Muelleris
38' [3 – 0] Mario Goetze
67' [4 – 0] Yoganas Santosas (į savo vartus)

Škotija 1 – 0 Airija
75' [1 – 0] Shaunas Maloney

Graikija 0 – 1 Farerų Salos
61' [0 – 1] Joanas Simunas Edmundssonas

Vengrija 1 – 0 Suomija
84' [1 – 0] Zoltanas Gera

Rumunija 2 – 0 Šiaurės Airija
74' [1 – 0] Paulas Pappas
79' [2 – 0] Paulas Pappas

Portugalija 1 – 0 Armėnija
72' [1 – 0] Cristiano Ronaldo

Serbija 1 – 3 Danija
4' [1 – 0] Zoranas Tosičius
60' [1 – 1] Nicklasas Bendtneris
62' [1 – 2] Simonas Kjaeras
85' [1 – 3] Nicklasas Bendtneris