„Mūsų sprendimas suspenduoti žaidėjus nebuvo impulsyvus. Šis sprendimas padarytas tikrai ne dėl neva įsiskolinimų jiems. Dar prieš kelias savaites, svarstydami prasto komandos žaidimo priežastis, priėmėme sprendimą, jog turime jauninti komandos sudėtį. Buvome nepatenkinti kai kurių vyresnių žaidėjų požiūriu į darbą ir jų elgesiu klubo vidaus taisyklių atžvilgiu. Kokioms konkrečiai taisyklėms jie nusižengė, komentuoti nenorėčiau, nes su žaidėjais buvome sutarę, jog vardan pagarbos vieni kitiems, priežasčių neviešinsime.

Tačiau, kalbant apie kitus galimus prasižengimus, deja, tenka pažymėti, kad klubą pasiekė informacija apie dėl galimai su sąžiningo sporto principais nesuderinimus veiksmus, dėl ko įmanoma, kad kompetentingos institucijos gali atlikti tyrimą, kurio metu ir būtų nustatyta, ar tokie faktai įvyko, ar ne. Apmaudu, kad viskas taip susiklostė, tačiau tenka konstatuoti, kad šioje situacijoje kitos išeities neturėjome“ – sakė FK „Ekranas“ prezidentas Aušrys Labinas.

„Jau rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“ žaidė gerokai jaunesnė „Ekrano“ sudėtis, o komandos žaidimas bei tose rungtynėse pasiektas rezultatas parodė, kad mūsų priimti sprendimai buvo teisingi. Matome, kad jaunimas turi daug potencialo ir tikimės, kad tai ilgainiui duos gerų rezultatų. Iš esmės jau galvojame apie naująjį sezoną“ – tvirtino klubo vadovas.

„Kalbant apie žiniasklaidoje eskaluojamą klubo įsiskolinimą atskiriems žaidėjams – galiu drąsiai patvirtinti, kad visiems žaidėjams, įskaitant ir tiems, kurie kreipėsi į teismą, klubas išmokėjo visus sutartyse numatytus atlyginimus. Atlyginimai buvo ir yra mokami visiems žaidėjams be išimties. Todėl įsiskolinimų už atlyginimus klubas neturi. Tačiau tenka pripažinti, kad klubas turi sunkumų mokėdamas žaidėjams premijas, kurias klubas turi teisę skirti savo nuožiūra ir to daryti pagal kontraktus nėra įpareigotas. Būtent minėtų premijų, o ne atlyginimų, reikalauja žaidėjai, ketinantys dėl jų kreiptis į teismą. Kol kas iš teismo nesame gavę jokios informacijos, tad kažką vertinti ir komentuoti yra sudėtinga. Tačiau dar kartą noriu pabrėžti, kad žaidėjai atlyginimus pagal sutartį gauna laiku“ – klubo poziciją išsakė Aušrys Labinas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės