Įvarčius panevėžiečiams pelnė Adama Fofona ir Mantas Savėnas, o marijampoliečiams - Tadas Eliošius ir Evaldas Grigaitis.

Rungtynių pabaigoje „Ekrano“ fanai paleido dūmų užsklandą ir dvikova kelioms minutėms buvo sustabdyta.

Lietuvos vicečempionas Vilniaus VFMD „Žalgiris“ svečiuose rezultatu 3:1 (1:2) laimėjo prieš Alytaus „Dainavą". Žalgirietis Deivydas Matulevičius, kuris atliko „hat-trick'ą“, tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju (19 įvarčių).

Ketvirtoje vietoje likęs „Šiaulių“ klubas išvykoje 5:1 (2:0) sutriuškino „Mažeikius“, o Pakruojo „Kruoja“ svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Klaipėdos „Atlantą“ ir turnyro lentelėje pakilo į penktą poziciją.

Pergalę savo aikštėje sekmadienį iškovojo Tauragės „Tauras“, įrodęs savo pranašumą prieš Kauno FBK „Kauną“ rezultatu 4:2 (0:1). Goranas Jerkovičius nugalėtojams pelnė 3 įvarčius (iš viso - 17). Beje, kauniečiai pirmavo 2:0, bet savo persvaros neišsaugojo.

Panevėžio „Ekranas“ 2 - 2 Marijampolės „Sūduva“

25' Adama Fofana [1 - 0]
44' Mantas Savėnas [2 - 0]
48' Tadas Eliošius [2 - 1]
68' Evaldas Grigaitis [2 - 2]

Alytaus „Dainava“ 1 - 3 Vilniaus VFMD „Žalgiris“

25' Renaldas Stankevičius [1 - 0]
36' Deivydas Matulevičius [1 - 1]
42' Deivydas Matulevičius [1 - 2]
55' Deivydas Matulevičius [1 - 3]

Tauragės „Tauras“ 4 - 2 Kauno FBK „Kaunas“

18' Edvinas Petkus [0 - 1]
49' Nerijus Mačiulis [0 - 2]
67' Vytautas Lukša [1 - 2]
56' Goran Jerkovič [2 - 2]
70' Goran Jerkovič [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
80' Goran Jerkovič [4 - 2]

Klaipėdos „Atlantas“ 0 - 3 Pakruojo „Kruoja“

18' Valerij Čistiakov [0 - 1]
26' Mindaugas Bagužis [0 - 2]
79' Toma Tabatadze [0 - 3]

Mažeikių „Mažeikiai“ 1 - 5 Šiaulių „Šiauliai“

24' Klimas Gusočenka [0 - 1]
33' Laurynas Rimavičius [0 - 2]
49' Artūras Rimkevičius [0 - 3]
67' Artūras Rimkevičius [0 - 4]
88' Igor Kozlov [0 - 5]
90' Vaidas Viktoravičius [1 - 5]

15' Tadas Simaitis („Šiauliai“) - raudona kortelė
16' Vadim Antipov („Mažeikiai“) - nerealizavo 11 metrų baudinio