Rungtynių pradžioje kiek dažniau kamuolį kontroliavo Norvegijos komanda, tačiau „Ekranas“ patikimai gynėsi ir varžovams kažko įsimintino ir pavojingo sukurti nepavyko.

Ekraniečių atakos taip pat didelio pavojaus varžovams nekėlė ir nepasižymėjo aštrumu, jos dažniausiai nutrūkdavo po netikslių perdavimų arba jas sėkmingai likviduodavo baudos aikštelės prieigose „Valerenga“ ekipos gynėjai.

Kėlinio viduryje pasižymėti pavyko Norvegijos ekipai. Po gražios kombinacijos vienas prieš vartus atsidūręs Mortenas Berre pasiuntė kamuolį į vartus.

Po įvarčio iš esmės žaidimas nesikeitė, kiek dažniau kamuolį kontroliavo skandinavų ekipa.

Po pertraukos Egidijų Varną pakeitė Uchenna Umehas. Pirmas dešimt antro kėlinio minučių aktyviau žaidė Panevėžio ekipa. Tačiau jų atakoms pritrūkdavo tikslumo. 61-ą min. Vietoj Adama Fofana išėjo Andrius Velička, Marko Andelkovičių pakeitė Andrius Arlauskas. Kiek vėliau Arną Riboką pakeitė Aurimas Vertelis.

Ekraniečiai bandė išnaudoti standartines situacijas, kėlė keletą kampinių, atliko baudos smūgius, tačiau kamuolys skriedavo šalia vartų ar jį gaudydavo vartininkas.

87-ą min. po klaidų gynyboje panevėžiečiai praleido antrą įvartį, pasižymėjo Sidoine'as Oussou.

Kitos „Ekrano“ draugiškos rungtynės vyks trečiadienį (vasario 22 d.). Varžovė dar viena Norvegijos ekipa - „Stroemsgodset IF“. Su šia komanda ekraniečiai jau buvo susitikę pirmos stovyklos Ispanijoje metu ir tąkart pergalę 2:1 iškovojo Lietuvos klubas.

„FK Ekranas“: Emilijus Zubas, Giedrius Tomkevičius, Mantas Samusiovas, Ignas Dedura, Ramūnas Radavičius, Aurimas Kučys, Marko Andelkovičius, Mantas Savėnas, Arnas Ribokas, Egidijus Varnas, Adama Fofana.

Apie „Valerenga“ klubą

„Valerenga“ – vienas seniausių Norvegijos klubų, kurio istorija datuojama nuo 1913 metų. Komanda 5 kartus laimėjo šalies čempionatą, 3 kartus užėmė antrą vietą bei 5 sezonus baigė 3-ioje vietoje. „Valerenga“ keturis kartus tapo šalies taurės nugalėtoja. 2011 metų sezoną komanda baigė 7-oje pozicijoje.

Besiruošdama artėjančiam Norvegijos čempionatui, „Valerenga“ sužaidė 6 draugiškas rungtynes: dvejas laimėjo, kartą sužaidė lygiosiomis bei triskart patyrė nesėkmes. Paskutinėse rungtynėse Oslo ekipa 1:0 įveikė „Stroemsgodset“ komandą. Prieš savaitę „Valerenga“ klubas 0:5 pralaimėjo danų „FC Kobenhavn“ futbolininkams.

Beje, 2007 m. Panevėžio „Ekrano“ ir Oslo komandos keliai susikirto UEFA taurės turnyro antrajame kvalifikaciniame turnyre, čia Lietuvoje mačas baigėsi 1:1, išvykoje varžybos pralaimėtos net 0:6.