2008-aisi jis buvo paskolintas žymiajam Madrido „Real“ klubui ir žaidė „Real C“ - antroje dublerių komandoje, kuri rungtyniauja trečioje Ispanijos lygoje. 2009-ais jis grįžo į „Espanyol“, kur toliau žaidė dublerių komandoje ir buvo jos kapitonu. Po metų jis persikėlė į CF „Badalona“, o paskutinė jo karjeros stotelė - trečios Ispanijos lygos „UE Rubi“ klubas.

- Buvai Ispanijos jaunimo rinktinių kapitonu. Ar tai reiškia kad mėgsti būti lyderiu ir drąsiai imiesi iniciatyvos?

- Man patinka būti svarbiu komandoje. Stengiuosi būti lyderiu treniruotėse, aikštėje, persirengimo kambariuose, visur. Man svarbu, kad kiti komandos žaidėjai manimi pasitikėtų.

- Kokios tavo stipriosios pusės aikštėje?

- Stengiuosi būti geru žaidėju, kovoti dėl kiekvieno kamuolio. Man labiau patinka žaidimas greitais ir žemais perdavimais, nei aukštais kamuoliais. Stengiuosi žaisti su komandos draugais, stebėti ir išnaudoti situacijas aikštėje. Noriu, kad komanda manimi tikėtų ir kamuolys mane aikštėje pasiektų.

- 2008-aisi buvai paskolintas Madrido „Real“ klubui, kokios patirties ten gavai?

- Tik Madride aš ir supratau savo, kaip žaidėjo esmę. Kas aš esu ir ko siekiu. Kai buvau „Espanyol“ komandoje, žaisti gaudavau tik kelias dešimtis minučių. „Real Castilla“ komandoje atsiskleidžiau kaip žaidėjas.

- Koks tau įsimintiniausiais įvykis ir rungtynės?

- Labiausiai man įsiminė rungtynės, kuriose žaidžiau kartu su „Espanyol“ klubo žaidėju Dani Jarque. Jo šiuo metu tarp mūsų jau nebėra. Tada žaidėme prieš „Girona“ komandą. Aš gavau žaisti 30 minučių antrame kėlinyje, bet tai vienas geriausių mano prisiminimų.

- Ką žinai apie Lietuvos futbolą? Kokius lietuvių žaidėjus žinai?

- Apie pačią Lietuvą žinau nedaug, bet mane informuoja mano agentas. Įsivaizduoju, kad jūsų futbolo stilius panašus į buvusios Sovietų Sąjungos šalių žaidimą, o iš Lietuvos futbolininkų žinau tik Marių Stankevičių.

- Kokios priežastys nulėmė tai, kad sutikai žaisti „Ekrano“ klube? Ko tikiesi atstovaudamas stipriausiai Lietuvos ekipai?

- Labai noriu žaisti užsienyje, todėl nusprendžiau su „Ekranu“ kontraktą pasirašyti. Jis galios trejus metus. Apie tikslus kalbėti nenoriu, nes nežinau kokio pajėgumo yra jūsų aukščiausia lyga ir kokios komandos joje žaidžia. Nesiimsiu dabar komentuoti.

- Esi jau antroje treniruočių stovykloje su „Ekranu“. Kokį pirmą įspūdį susidarei apie „Ekrano“ žaidėjus ir trenerių kolektyvą?

- Džiaugiuosi, kad Turkijoje treniruojuosi su „Ekranu“. Pagaliau gavau kontraktą ir esu tuo patenkintas. Čia matau labai draugišką kolektyvą, atmosfera puiki. Esu patenkintas čia esančiais žmonėmis, treneriu, žaidėjais. Taip pat smagu, kad laimėjome rungtynes prieš „Irtyš“ ekipą. Man patiko, kad laikėme vienodą žaidimo ritmą, tai didelis pliusas komandai.

- Ar nebijai, kad Lietuvoje klimato sąlygos bus kitokios nei Ispanijoje?

- Turbūt daugiausia ką žinau apie Lietuvą ir yra tai, kad pas jus šalta. Girdėjau, kad temperatūra čia siekia ir -15 ir -20 laipsnių šalčio, bet stengsiuosi aklimatizuotis. Gali prireikti laiko, kol prisitaikysiu, bet tikiuosi, kad prie permainų greitai įprasiu ir būsiu naudingas. Tikiuosi, kad visi „Ekrano“ fanai, komanda ir treneris bus patenkinti manimi.

- Kalbi tik ispaniškai. Kaip pavyksta susišnekėti su komandos nariais?

- Aš manau, kad norint žaisti futbolą nebūtina mokėti kalbos. Aš galiu žaisti su bet kokia kalba kalbančiais žaidėjais. Manau, kad pats futbolas yra bendra mūsų kalba. Žinoma, stengsiuosi išmokti pagrindinius žodžius, kurių reikia per rungtynes ir treniruotes, kad suprastume vienas kitą.

O. Reyesas yra ketvirtas „Ekrano“ naujokas. Anksčiau prie komandos prisijungė Donatas Pertrauskas, Vaidas Slavickas ir Igoris Kozlovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės