Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjusį E. Česnauskį 73-ią minutę pakeitė Dmitrijus Polozas.

Šeštą pralaimėjimą - ir antrą iš eilės - patyrė Kazanės „Rubin“ (18 tšk.) klubas, kurio vartus antrame kėlinyje gynė Giedrius Arlauskis, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs antroje vietoje esančiai Maskvos CSKA (27 tšk.) komandai.

Po įvartį kaip tik antrame kėlinyje nugalėtojams pelnė Rasmusas Elmas (69 min. iš 11 m baudinio) ir Ahmedas Musa (82 min.). Tačiau mūsiškio kaltės dėl praleistų įvarčių nėra - G. Arlauskis per baudinį net atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir vos jo nepasiekė, o antrame epizode varžovas iššoko prieš lietuvį vienas prieš vieną.

Rusijos futbolo čempionate pirmauja Machačkalos „Anži“ (29 tšk.) ekipa, o trečią poziciją užima Grozno „Terek“ (25 tšk.) futbolininkai.

Deivido Šembero atstovaujama Vladikaukazo „Alanija“ (10 tšk.) - keturiolikta.