Po pirmo kėlinio „Zenit“ pirmavo tik 1:0, maža to, antrame kėlinyje 72 min. iš aikštės pašalintas „Zenit“ legionierius Leandro Danielis Paredesas, o šeimininkams trūko dar dviejų tikslių smūgių.

Artiomas Dziuba per 4 minutes (75' ir 79') pelnė du įvarčius ir išlygino bendrą dviejų rungtynių rezultatą (4:4).

Komandos žaidė pratęsimą, o čia Minsko klubas pasiekė įvartį, kuris stipriai komplikavo šeimininkų situaciją.

Tačiau „Zenit“ neįtikėtinai atsitiesė per antrą pratęsimo kėlinį. 109 min. Vilties šeimininkams suteikė Sebastian Driussi įvartis, o 115 min. teisėjas skyrė 11 m baudinį į „Dinamo“ vartus. A. Dziuba neklydo ir pelnė savo trečią bei komandos šeštą įvartį.

Subyrėjusi svečių iš Minsko gynyba per likusias kelias minutes spėjo praleisti dar du tikslius smūgius ir „Zenit“ iškovojo pergalę net 8:1 (1:0).

Netikėtumą pateikė ir Liuksemburgo „F91 Dudelange“ klubas, kuris namuose 2:2 išsiskyrė su Lenkijos čempione Varšuvos „Legia“ ekipa. Pirmame mače Varšuvoje pergalę 2:1 buvo iškovoję svečiai iš Liuksemburgo.

Rungtynių rezultatas

„Zenit“ 8 – 1 „Dinamo“

22 min. [1:0] Leandro Daniel Paredes
66 min. [2:0] Christian Noboa
72 min. – Leandro Daniel Paredes, raudona kortekė (antra geltona)
75 min. [3:0] Artiomas Dziuba
79 min. [4:0] Artiomas Dziuba
Pratęsimas
99 min. [4:1] Seidu Yahaya
109 min. [5:1] Sebastian Driussi
115 min. [6:1] Artiomas Dziuba (11 m baudinys)
120 min. – Maksimas Švecovas, raudona kortelė (antra geltona)
120 min. [7:1] Robert Mak
120+2' min. [8:1] Robert Mak

Žygį Europoje tęs tik G. Arlauskis

Kitame etape žais Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo CFR (Rumunija) komanda, kuri namuose net 5:0 sutriuškino Jerevano „Alaškert“ (Armėnija) klubą. Traumą patyręs G. Arlauskis nebuvo registruotas mačui.

Svečiuose Rumunijos klubas 2:0 (1:0) buvo nugalėjęs armėnų ekipą. Klužo CFR ekipa lemiamame Europos lygos atrankos etape susitiks su staigmeną pateikusia „F91 Dudelange“ ekipa.

Savo pasirodymą Europos lygoje užbaigė Edinburgo „Hibernian“ klubas, kuris svečiuose 0:3 neprilygo „Molde“ ekipai (Norvegija). Pirmasis mačas Škotijoje baigėsi 1:0 norvegų pergale.

V. Slivka žaidė visas rungtynes.

Žygį Europoje baigė ir Haifos „Hapoel“ (Izraelis) klubas, kurio vartus gina Ernestas Šetkus. Bergame atsakomajame mače „Hapoel“ 0:2 (0:0) nusileido „Atalanta“ ekipai (Italija). Lietuvis žaidė visą mačą. Izraelio klubas namuose buvo pralaimėjęs net 1:4 (1:2) „Atlanta“ futbolininkams.

Sofijos CSKA (Bulgarija) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Vytautas Černiauskas, svečiuose 1:2 (0:1) nusileido „Koebenhavn“ (Danija) ekipai. V. Černiauskas žaidė visas rungtynes.

Savo žiūrovų akivaizdoje Bulgarijos klubas taip pat pralaimėjo 1:2 (1:0).

Vakaras nesusiklostė ir Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) komandai, kurios gretose žaidė Arvydas Novikovas. Lenkijos klubas 1:3 (0:1) nusileido „Gent“ (Belgija) ekipai. Lietuvis buvo pakeistas 81 min.

Balstogės ekipa pirmame mače namuose 0:1 (0:0) turėjo pripažinti „Gent“ pranašumą.

Rezultatai

„Molde“ 3 – 0 „Hibernian“

35 min. [1:0] Erling Braut Haaland
66 min. [2:0] Fredrik Aursnes
82 min. [3:0] Erling Braut Haaland

FC „Koebenhavn“ 2 – 1 PFC „CSKA-Sofija“

23 min. [1:0] Dame N'Doye
58 min. [1:1] Evandro
64 min. [2:1] Dame N'Doye

„Atalanta“ 2 – 0 Haifos „Hapoel“

71 min. [1:0] Duvan Zapata
90 min. [2:0] Andreas Cornelius

„Gent“ 3 – 1 „Jagiellonia“

13 min. [1:0] Taiwo Awoniyi
58 min. [1:1] Martin Pospisil
84 min. [2:1] Romanas Jaremčiukas
89 min. [3:1] Jonathan Davidas

„CFR Cluj“ 5 – 0 FC „Alaškert“

19 min. [1:0] Juan Emmanuel Culio (11 m baudinys)
45 min. [2:0] Billel Omrani
58 min. [3:0] Ovidiu Hoban
62 min. [4:0] Billel Omrani
90 min. [5:0] Sebastian Mailat

„F91 Dudelange“ 2 – 2 Varšuvos „Legia“

7 min. [1:0] Patrick Stumpf
17 min. [2:0] Stelvio
33 min. [2:1] Jose Kante
86 min. [2:2] Jose Kante
90 min. – Michal Kucharczyk, raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)