Pirmajame kėlinyje portugalas C. Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį, o po didžiosios pertraukos vienas prieš vartininką iššokęs G. Higuainas padvigubino pranašumą.

"Real" klubas iškovojo jau dvyliktą pergalę nacionalinėse pirmenybėse iš eilės, o "Barcelona" ekipa jose suklupo tik vieną kartą, todėl po lygiai taškų turinčių komandų tarpusavio mačas gali spręsti čempiono titulo likimą.

Sėkmingai kovą dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygos turnyrą tęsia "Valencia" komanda, 3:0 sutriuškinusi Pamplonos "Osasuna" ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Davidas Villa, kartą pasižymėjo Joaquinas.

Santandero "Racing" 0 - 2 Madrido "Real"

23' [0 - 1] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

76' [0 - 2] Gonzalo Higuain

"Valencia" 3 - 0 Pamplonos "Osasuna"

47' [1 - 0] Joaquin

89' [2 - 0] David Villa

90' [3 - 0] David Villa (iš 11 metrų baudinio)

"Almeria" 1 - 1 "Mallorca"

5' [1 - 0] Kalu Uche

87' [1 - 1] Pierre Webo

Madrido "Atletico" 3 - 0 La Korunijos "Deportivo"

22' [1 - 0] Juanito

57' [2 - 0] Diego Forlan

61' [3 - 0] Tiago

Madrido "Getafe" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"

26' [1 - 0] Manu Del Moral

51' [1 - 1] Pablo Daniel Osvaldo

"Sporting Gijon" 2 - 2 "Xerez"

13' [1 - 0] Diego Castro

52' [1 - 1] Mario Bermejo

57' [2 - 1] Angel Del las Cuevas Miguel

79' [2 - 2] Matias Alustiza

"Valladolid" 0 - 2 "Villarreal"

10' [0 - 1] Lopez Ruano Angel

59' [0 - 2] Nilmar