Portugalijos rinktinė dvikovą su lenkais baigė lygiosiomis, švedai nugalėjo rusus
Futbolo Tautų lygos turnyro A diviziono 3 grupės rungtynėse antradienį Europos čempionė Portugalija namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Lenkijos komanda.
34-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Andre Silva. Antrajame kėlinyje svečiai gavo puikią progą išlyginti rezultatą ir ją išnaudojo. 63-iąją min. už pražangą baudos aikštelėje raudoną kortelę prieš save išvydo portugalas Danilo Pereira, o į Europos čempionų vartus dar buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Arkadiuszas Milikas.
8 taškus surinkę portugalai užėmė pirmąją vietą grupėje ir pateko į Tautų lygos finalinį etapą. Grupės autsaiderė Lenkija (2 tšk.) iškrito į B divizioną.
B diviziono 2 grupės rungtynėse Švedijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) pranoko Rusijos futbolininkus ir tapo grupės nugalėtoja. Abi komandos surinko po 7 taškus, tačiau rusams teko tenkintis antrąja pozicija grupėje.
Trečia šioje grupėje likusi Turkija (3 tšk.) iškrito į C divizioną.
C diviziono 4 grupėje Lietuvos rinktinė svečiuose 1:4 (0:0) pralaimėjo Serbijos komandai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.
Kitose rungtynėse Rumunijos futbolininkai išvykoje 1:0 (1:0) įveikė Juodkalnijos atstovus.
Serbai (14 tšk.) užėmė pirmąją vietą grupėje, rumunai (12 tšk.) – antrąją, Juodkalnijos futbolininkai (7 tšk.) – trečiąją, o be taškų likę lietuviai iškrito į D divizioną.
D diviziono 3 grupėje Kosovas namuose 4:0 (1:0) nugalėjo Azerbaidžaną, o Maltos ir Farerų salų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).
Kosovas (14 tšk.) grupėje užėmė pirmąją vietą, Azerbaidžanas (9 tšk.) – antrąją, Farerų salos (5 tšk.) – trečiąją, Malta (3 tšk.) – ketvirtąją.
Į aukštesnį divizioną kylančios rinktinės:
- Bosnija ir Hercegovina (iš B į A)
- Danija (iš B į A)
- Ukraina (iš B į A)
- Švedija (iš B į A)
- Suomija (iš C į B)
- Škotija (iš C į B)
- Norveija (iš C į B)
- Serbija (iš C į B)
- Baltarusija (iš D į C)
- Kosovas (iš D į C)
- Gruzija (iš D į C)
- Makedonija (iš D į C)
Į žemesnį divizioną krentančios rinktinės:
- Vokietija (iš A į B)
- Kroatija (iš A į B)
- Islandija (iš A į B)
- Lenkija (iš A į B)
- Airija (iš B į C)
- Šiaurės Airija (iš B į C)
- Slovakija (iš B į C)
- Turkija (iš B į C)
- Estija (iš C į D)
- Slovėnija (iš C į D))
- Lietuva (iš C į D)
- Kipras (iš C į D)
Finalo ketverto rinktinės:
- Portugalija
- Anglija
- Šveicarija
- Nyderlandai
Tautų lygos rungtynių antradienį rezultatai:
A divizionas
Portugalija 1 – 1 Lenkija (3 grupė)
34' [1 – 0] Andre Silva
63' [raudonoji kortelė] Danilo Pereira (Portugalija)
66' [1 – 1] Arkadiuszas Milikas (11 m baudinys)
B divizionas
Švedija 2 – 0 Rusija (2 grupė)
41' [1 – 0] Victoras Nilssonas Lindeloefas
72' [2 – 0] Marcusas Bergas
C divizionas
Škotija 3 – 2 Izraelis (1 grupė)
9' [0 – 1] Beramas Kayalas
34' [1 – 1] Jamesas Forrestas
43' [2 – 1] Jamesas Forrestas
64' [3 – 1] Jamesas Forrestas
75' [3 – 2] Eranas Zahavi
Juodkalnija 0 – 1 Rumunija (4 grupė)
44' [0 – 1] George'as Tucudeanas
Serbija 4 – 1 Lietuva (4 grupė)
51' [1 – 0] Artūras Žulpa (į savus vartus)
58' [2 – 0] Aleksandras Mitrovičius
64' [2 – 1] Deimantas Petravičius
71' [3 – 1] Aleksandaras Prijovičius
74' [4 – 1] Ademas Ljajičius
D divizionas
Kosovas 4 – 0 Azerbaidžanas (3 grupė)
2' [1 – 0] Arberas Zeneli
50' [2 – 0] Arberas Zeneli
61' [3 – 0] Amiras Rrahmani
76' [4 – 0] Arberas Zeneli
Malta 1 – 1 Farerų salos (3 grupė)
3' [0 – 1] Rene Joensenas
4' [1 – 1] Juanas Carlosas Corbalanas