Jau pirmą rungtynių minutę kamuolį į Dortmundo klubo vartus pasiuntė Oscaras Wendtas. 32-ą min. rezultatą padvigubino Raffaelis. Po 67 min. Haavardo Nordtveito pelnyto įvarčio rezultatas tapo triuškinantis, tačiau po dešimties minučių skirtumą sušvelnino garbės įvartį pelnęs Ilkay'us Guendoganas.

Šio „Bundesliga“ sezono vidutiniokė Juergeno Kloppo vadovaujama Dortmundo komanda patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Tuo tarpu trečią vietą užimanti Menchengladbacho „Borussia“ įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės.

Eilinius tris taškus iškovojo nugalėtojo titulą ginantis lyderis Miuncheno „Bayern“ klubas, savojoje „Allianz“ arenoje rezultatu 3:0 sutriuškinęs Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Du pirmus bavarų įvarčius pelnė lenkas Robertas Lewandowskis (15 ir 66 min.). 82-ą min. varžovų vartininką dar kartą traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo privertė Thomas Muelleris.

Pergalę šventė ir antroje vietoje esantis „Wolfsburg“ klubas, išvykoje rezultatu 2:0 įveikęs „Hamburger SV“ komandą.

„Borussia Moenchengladbach“ 3-1 Borussia Dortmund

1' [1-0] Oscar Wendt
32' [2-0] Raffael
67' [3-0] Haavard Nordtveit
77' [3-1] Ilkay Guendogan

„Bayern Munich“ 3-0 „Eintracht Frankfurt“

15' [1-0] Robert Lewandowski
66' [2-0] Robert Lewandowski
82' [3-0] Thomas Mueller

„Mainz“ 05 2-3 „Bayer Leverkusen“

15' [0-1] Heung-Min Son
59' [0-2] Stefan Kiessling
73' [0-3] Hakan Calhanoglu
78' [1-3] Ja-Cheol Koo (iš 11 m baudinio)
90' [2-3] Ja-Cheol Koo (iš 11 m baudinio)

„Paderborn“ 2-1 „Augsburg“

48' [1-0] Elias Kachunga
52' [1-1] Pierre-Emil Hoejbjerg
60' [2-1] Srdjan Lakic

„Schalke 04“ 0-0 „Freiburg“

59' Julian Schuster („Freiburg“) nerealizavo 11 m baudinio

„Hamburger SV“ 0-2 „Wolfsburg“

10' [0-1] Joshua Guilavogui
73' [0-2] Daniel Caligiuri
88' Johan Djourou („Hamburger SV“) parodyta raudona kortelė