Po šio metimo gindamasis mūsiškis patyrė kojos traumą ir jau nepasirodė aikštėje iki mačo pabaigos.
Maskviečių pergalę lėmė 21 tašką pelnęs amerikietis Robertas Holdenas, kuris likus 8 sek. pataikė du baudos metimus. Po 19 taškų įmetė Nikas Hadzivretas (Nikos Hatzivretos) ir Krisas Getlingas (Chris Gatling).
Tai buvo penktoji maskviečių pergalė, leidusi jiems išlikti vienvaldžiais grupės lyderiais
B grupėje Sienos "Montepaschi" komanda, kuriai atstovauja Mindaugas Žukauskas, namuose įveikė Liublianos "Olimpija" krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę, tačiau liko šeštojoje vietoje.
M.Žukauskas per 23 min. pelnė 9 taškus (dvitaškiai 3/4, baudos 3/4), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
Nugalėtojų gretose pasižymėjo Robertas Kjačigas (Roberto Chiacig), pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.
Tad Eurolygoje sužaidus šešių turų rungtynes, visose grupėse išryškėjo vienvaldžiai lyderiai, kurie iškovojo po penkias pergales.
A grupėje pirmauja Šarūno Jasikevičiaus "FC Barcelona", B - Vitorijos "Tau Ceramica", o C - D.Songailos Maskvos CSKA.
Septintojo turo mačia vyks po trijų savaičių pertraukos - gruodžio 4-5 dienomis.
Visų VI turo rungtynių rezultatai ir grupių lentelės.
A grupė.
Zagrebo "Cibona" (Kroatija) - "FC Barcelona" (Ispanija) 94:77
Trevizo "Benetton" (Italija) - Bolonijos "Skipper" (Italija) 95:80
Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) - Atėnų AEK Graikija) 74:79
Berlyno "Alba" (Vokietija) - "Pau-Orthez (Prancūzija) 82:80.
Lentelė.
1. "FC Barcelona" 6 5 1 495-464 2. "Benetton" 6 4 2 531-480 3. "Efes Pilsen" 6 3 3 462-453 4. "Cibona" 6 3 3 469-461 5. "Alba" 6 3 3 470-487 6. "Pau-Orthez" 6 3 3 451-476 7. "Skipper" 6 2 4 468-492 8. AEK 6 1 5 441-474.
B grupė.
Vitorijos "Tau Ceramica" (Ispanija) - Kauno "Žalgiris" 113:88
Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) - Podgoricos "Buducnost" (Jugoslavija) 107:86
Sienos "Montepaschi" (Italija) - Liublianos "Olimpija" (Slovėnija) 86:79
Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) - Malagos "Unicaja" (Ispanija) 77:65.
Lentelė.
1. "Tau Ceramica" 6 5 1 520-471 2. "Panathinaikos" 6 4 2 467-444 3. "Olimpija" 6 4 2 473-452 4. "Maccabi" 6 3 3 532-486 5. "Unicaja" 6 3 3 466-464 6. "Montespachi" 6 3 3 484-506 7. "Žalgiris" 6 1 5 494-552 8. "Buducnost" 6 1 5 477-538.
C grupė.
Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) - Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 79:71
Madrido "Real" (Ispanija) - Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) 73:66
Bolonijos "Virtus Kinder" (Italija) - Maskvos CSKA (Rusija) 83:85
Vroclavo "Idea-Šląsk" (Lenkija) - Stambulo "Ulker" (Turkija) 84:93.
Lentelė.
1. CSKA 6 5 1 495-444 2. "Ulker" 6 4 2 480-443 3. ASVEL 6 3 3 485-478 4. "Virtus Kinder" 6 3 3 498-494 5. "Real" 6 3 3 467-481 6. "Olympiakos" 6 2 4 456-453 7. "Idea-Šląsk" 6 2 4 477-521 8. "Partizan" 6 2 4 456-500..