Brazilai 4-ą minutę pirmavo, kai įvartį po Danielio Alveso perdavimo pelnė Marcelo.

Tiesa, labai greitai - jau 13-ą mintę Vedadas Ibisevičius santykį išlygino. Jam tikslų perdavimą atliko Edinas Džeko.

Kitose draugiškose rungtynėse Armėnija 0:2 (0:2) pralaimėjo Serbijai. Abu įvarčius Zdravko Kuzmanovičius ir Branislavas Ivanovičius įmušė pirmame kėlinyje 15-ą ir 31-ą minutėmis.

Bosnija ir Hercegovina 1-2 Brazilija

4' Marcelo [0 - 1]
13' Vedad Ibisevič [1 - 1]
90' Saša Papač [1 - 2] (Bosnija, į savo vartus)

Brazilija: Julio Cesaras, Danielis Alvesas, Thiago Silva, Davidas Luizas, Marcelo, Fernandinho, Ranieri Guimaraes Cordeiro Sandro (57' Elias), Andersonas Hernanes (67' Hulkas), da Silva dos Santos Leandro Damiao (82' Lucas), Neymaras (90' Jonas), Ronaldinho (63' Ganso).

BIH: Sanelis Jahičius, Borisas Pandza, Emiras Spahičius, Saša Papačas, Miralemas Pjaničius (81' Darko Maletičius), Haris Medunjaninas (79' Adnanas Zahirovičius), Elveras Rahimičius, Zvjezdanas Misimovičius (89' Senijadas Ibričičius), Vedadas Ibisevičius (78' Sejadas Salihovičius), Edinas Džeko.

Armėnija 0 - 2 Serbija

15' Zdravko Kuzmanovič [0 - 1]
31' Branislav Ivanovic [0 - 2]