Anksčiau vykusiame mače tarp „Valencia“ ir „Monaco“ klubų buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 2:2. Po įvartį į savus vartus mušė Ricardo Carvalho („Monaco“) ir Rubenas Vezo („Valencia“), o Paco Alcacero ir Lucaso Ocamposo smūgiai skrodė varžovų vartų tinklą. Šiame mače pasirodė ir ilgą laiką traumą gydęsis Radamelis Falcao.

Vėliau vykusiame mače turnyro šeimininkai susitiko su Lisabonos „Benfica“. Rungtynių baigtis buvo aiški jau pirmajame kėlinyje, kai tris įvarčius įmušė 21-erių prancūzas Yaya Sanogo ir vieną pridėjo Joelis Campbellas. Antrame dar sykį pasižymėjo Y. Sanogo, o paguodos įvartį į Damiano Martinezo vartus galva pasiuntė Nicolas Gaitanas.

Taip pat antroje rungtynių dalyje į aikštę išbėgo ir šiltai sutiktas buvo komandos naujokas Alexis Sanchezas.

Sekmadienį „Arsenal“ ekipa išmėgins jėgas su „Monaco“, o „Valencia“ susitiks su „Benfica“ futbolininkais.

„Arsenal“ 5 – 1 „Benfica“
26' [1 – 0] Y.Sanogo
40' [2 – 0] J.Campbell
44' [3 – 0] Y.Sanogo
45' [4 – 0] Y.Sanogo
49' [5 – 0] Y.Sanogo
62' [5 – 1] N.Gaitan

„Valencia“ 2 – 2 „Monaco“
30' [0 – 1] R.Vezo (į savus vartus)
37' [1 – 1] R.Carvalho (į savus vartus)
69' [2 – 1] P.Alcacer